İhtiyacınıza uygun çözümler

Organizasyonların çoğunda, doğru makinede doğru yağ seçimi oldukça zor bir karar olmakla birlikte, gereksinimleri iyi anlamak ve doğru seçimleri gerçekleştirebilmek için, gerekli eğitimlerin alınması ve zaman zaman da uzman tavsiyesine başvurulması gerekebiliyor.

Alanının lideri konumunda olan Corfin, ihtiyacınıza yönelik tüm gresler ve madeni yağlar konusunda size gerekli uzman desteğini sunuyor. Uzman ekibi ve gelişmiş AR-GE departmanı sayesinde sorunlarınızın tamamına çözüm bulunuyor.

Endüstri alanınız hangisi olursa olsun yüksek performans Corfin markasının bünyesinde yer alan madeni yağlar, hizmetler ve programlardan oluşan benzersiz kombinasyonları hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyor.

Yüksek performanslı madeni yağlar ve gresler enerji kaybını önlüyor, sürtünmeyle savaşıyor, ekipmanları koruyor ve çalışma masraflarını azaltarak bütçenizden önemli ölçüde tasarruf etmenizi sağlıyor. Ayrıca Corfin, standart yağlardan farklı olarak size çok daha üstün bir performans sunuyor.

CORFIN YAĞLARININ SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

Şirket, Corfin yağlarının sağlayacağı avantajları şu şekilde belirtiyor: “Kritik öneme sahip olan ve yüksek sermaye ayırdığınız uygulamalarınızda profesyonellik, Corfin ile her zaman yanınızda olacaktır. Özel alaşıma sahip gresler endüstri spesifikasyonlarının ötesinde hizmet sunmak için formüle edilmiştir.

Zorlu ortamlarda çalışan makinelerinizde önemli parçaların korunması oldukça elzemdir. Bu nedenle doğru greslerden faydalanmanız gerekir. Corfin’in geniş ürün yelpazesi sayesinde tüm zor koşullar ile mükemmel koruma sağlayarak savaşabilirsiniz. Aynı zamanda size çok daha az çalışma masrafı ile koruma imkânı sunarken, güvenilir olması ve üretkenliğe sağladığı destek ile önemli değerler kazanmanıza faydalı olur.“

TİCARİ ALANLARDA İHTİYAÇ DUYULAN GRESLER

Ekipmanların kalıcı bir güce, yoğunluğa ve yalıtım oluşturma amacına uygun bir ürün ile eşleştirilmesi çok daha uzun süre sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturmalarında faydalı oluyor.

Corfin markası ekipmanlarınıza ileri seviyede koruma sağlayabilmek için kapsamlı ve yüksek performans sergileyen madeni yağlar ve greslerden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Bu sayede ekipmanlarınızın zorlu ve hatta çok sert şartlarda bile uzun süre güvenilir bir şekilde çalışması sağlanmış oluyor.

Corfin marka gresler ve madeni yağlar size; daha uzun süre bakım aralıkları, optimum rulman performansı ve kullanım ömrü, maksimuma ulaşan üretkenlik, çok daha az toplam bakım maliyetleri, düşük seviyede gres tüketimi ve minimum atık gibi alanlarda yardımcı olmayı hedefliyor.

ULUSLARARASI TESCİLE SAHİP CORFIN LUBRICATION

Corfin, dünya standartlarında performans testi ve analizlerinden geçirdiği spesiyal yağlama maddeleri, özel sentetik gresleri, NFS onaylı ilaç ve gıda makinesi yağlarını, kimyasallarını ve greslerini ihtiyaca uygun olarak üretiyor.