Shell ClubSmart ve SmartPay tek bir platformda birleştirildi

Shell’in Sadakat Programı Shell ClubSmart ve Taşıt Tanıma Sistemi’nin sunduğu SmartPay, Shell mobil uygulaması altında birleşerek kullanıcılarına ilginç bir deneyim sunuyor. Shell, güçlü bir adım daha atarak Shell ClubSmart ve SmartPay’i tek bir platformda birleştirdi. Yeni dönemde, Shell misafirleri, Shell mobil uygulaması üzerinden istasyonlarda tüm işlemlerini gerçekleştirebilecekleri ve ClubSmart kampanyalarından yararlanabilecekleri bir deneyime kavuşuyorlar. Shell […]

Shell ClubSmart ve SmartPay tek bir platformda birleştirildi
SONER OKUR
  • Yayınlanma26 Nisan 2024 13:37

Shell’in Sadakat Programı Shell ClubSmart ve Taşıt Tanıma Sistemi’nin sunduğu SmartPay, Shell mobil uygulaması altında birleşerek kullanıcılarına ilginç bir deneyim sunuyor.

Shell, güçlü bir adım daha atarak Shell ClubSmart ve SmartPay’i tek bir platformda birleştirdi. Yeni dönemde, Shell misafirleri, Shell mobil uygulaması üzerinden istasyonlarda tüm işlemlerini gerçekleştirebilecekleri ve ClubSmart kampanyalarından yararlanabilecekleri bir deneyime kavuşuyorlar. Shell yetkilileri, yeni mobil uygulamanın kullanıcılarına daha gelişmiş ve sadeleştirilmiş bir deneyim sunacağını belirtiyor. Artık tek bir uygulama aracılığıyla işlemlerini gerçekleştirebilecek olan müşteriler, ClubSmart üyeleri olarak ayrıcalıklı kampanyalardan da faydalanabilecekler.

İLK KEZ CLUBSMART ÜYELİĞİNİ TAMAMLAYAN KULLANICILARA 5 BİN YAKIT PUANI HEDİYE

Shell, bu yenilikle birlikte, 1 Nisan – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli olacak özel bir kampanyayı da duyurdu. Shell mobil uygulamasını indirerek ilk kez ClubSmart üyeliğini tamamlayan kullanıcılara 5.000 Yakıt Puanı hediye edilecek.

Eski uygulama olan Shell Motorist, Mayıs ayı başına kadar hizmet vermeye devam ederken, mevcut SmartPay kullanıcılarının uygulamayı güncellemesi gerekecek. Shell mobil uygulaması güncellendiğinde, Taşıt Tanıma Sistemi ile yakıt alımı da mevcut kullanıcı deneyimi değişmeden devam edecek.