ALPET’te yeni dönemin ilk buluşması: 7 ilde iftar

Zeren Group Holding’in bünyesine katılan ALPET yedi ilde, üst yönetim, bayi adayları ve bayilerinin de katıldığı iftar davetleri düzenledi. ALPET’in, Zeren Group Holding’in bünyesine katılmasıyla birlikte tüm bayilerin ve sektörün merakla beklediği yeni bir dönem başladı. Bu dönemin ilk buluşması ise Zeren Group Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yiğit Zeren ve ALPET Genel Müdürü Mustafa […]

ALPET’te yeni dönemin ilk buluşması: 7 ilde iftar
SONER OKUR
  • Yayınlanma26 Nisan 2024 14:55

Zeren Group Holding’in bünyesine katılan ALPET yedi ilde, üst yönetim, bayi adayları ve bayilerinin de katıldığı iftar davetleri düzenledi.

ALPET’in, Zeren Group Holding’in bünyesine katılmasıyla birlikte tüm bayilerin ve sektörün merakla beklediği yeni bir dönem başladı. Bu dönemin ilk buluşması ise Zeren Group Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yiğit Zeren ve ALPET Genel Müdürü Mustafa Ergi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar davetleri oldu.

‘İftara Bizdesiniz’ konseptiyle Adana, İstanbul, İzmir, Ankara, Samsun, Erzurum ve Diyarbakır illerinde; bayi, bayi adayları ve tedarikçilerden oluşan yaklaşık bin 400 kişinin katılımıyla organize edilen iftar yemeklerinin çok yoğun ilgi gördüğü aktarıldı.

‘HEPİMİZ İÇİN YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR’

Bayilerle ALPET’in yeni vizyonunu ve hedeflerini paylaşan Zeren Group Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yiğit Zeren, “ALPET ailesinin tüm üyeleriyle böyle bir organizasyonda bir araya gelmekten büyük bir mutluluk duyuyorum ve hepinize katıldığınız için çok teşekkür ediyorum. ALPET‘in köklü geçmişi ve deneyimi, Zeren Group Holding’in yenilikçi vizyonu ve başarılarla dolu geçmişi ile birleşince hepimiz için yeni bir dönem başlıyor. Bundan sonra daha güçlü adımlar atacağız. Akaryakıt dağıtım sektöründe ilk 5 markadan biri olmayı hedefliyoruz. Tüm paydaşlarımıza ve ülkemize katkı sağlamak için kararlılıkla hareket edeceğiz ve ortaya çıkan bu güçlü sinerji ile daha iyi bir geleceğe doğru gücümüzü büyütmeye devam edeceğiz. Birlik ve beraberliğimizden elde ettiğimiz güçle büyük bir başarı hikayesine hep birlikte imza atacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

‘ORTAK İŞ BİRLİKTELİKLERİMİZ İLE ÇOK BAŞARILI İŞLER BAŞARACAĞIMIZA İNANIYORUZ’

ALPET olarak biz iş ortaklarıyla büyümeye inandıklarını ifade eden ALPET Genel Müdürü Mustafa Ergi; “İş ortaklarımızla kurduğumuz güçlü ilişkiler, bizi daha da ileriye taşıyan temel unsurlardan biridir. İş birliği ve dayanışma ruhuyla hareket ederek, yeni bir vizyonla, yeni hedeflerle, yeni bir solukla yolumuza devam edeceğiz. Bu yolculukta, katkılarınızın ve desteğinizin ne kadar değerli olduğunu vurgulamak istiyorum. Marka değerimiz, yetkin insan kaynağımız ve sektördeki üçüncü büyük depolama kapasitesiyle sahip olduğumuz bu değerleri yeni bir vizyonla güçlendirme adımları atılacaktır. ALPET ailesi olarak yeni vizyonumuzu sahaya yansıtmak üzere yola çıktık. Hizmet kalitesi, yüksek standartlı akaryakıt istasyonlarımız, LPG ve madeni yağ alanlarındaki güçlü marka değerimiz ile enerji sektöründeki konumumuzu daha da güçlendirmeye ve büyümeye devam edeceğiz. Siz değerli iş ortaklarımızla, yeni yapımız ve yeni hizmet anlayışımızla geleceğe daha güvenle bakıyor ve ortak iş birlikteliklerimiz ile çok başarılı işler başaracağımıza inanıyoruz. Hepinizi saygılar sunuyor, bizleri şereflendirdiğiniz için teşekkür ediyoruz.”

İftar yemekleri sonrasında, ALPET üst yönetim ekibi, bayi ve bayi adaylarıyla, ‘Always’ konseptiyle sunulan akaryakıt dışı hizmetler ve istasyon ağının büyütülmesine yönelik kapalı grup toplantılar gerçekleştirdi. Toplantılarda iş ortaklığını geliştirmeye ve güçlendirmeye yönelik yeni anlaşmalar gerçekleştirildiği belirtildi.