Türkiye Petrolleri

TP Madeni Yağları’nda hedef pazar payını artırmak

Türkiye Petrolleri, inovatif bir bakış açısıyla yenilediğini belirttiği madeni yağ ürünleriyle gelecek 3 yılda sürdürülebilir bir şekilde pazar payını artırmayı hedefliyor.

Türkiye Petrolleri’nin 16’sı bireysel araçlar ve 11’i de ticari araçlar olmak üzere hemen her araca uygun toplam 27 farklı madeni yağı bulunuyor. Adını değerli taşlardan alan TP Madeni Yağları’nın yanı sıra Türkiye Petrolleri, cam suyundan Adblue’ya, hidrolik fren sıvısından antifrize kadar araçlarda ihtiyaç duyulabilecek kimyasalların da satışını gerçekleştiriyor.

RODONİT VE FLORİT SERİSİ, TİCARİ ARAÇLARIN YOLDAKİ GÜCÜ

Uzun yolun zorlu şartlarında çalışan, ağır hizmet araçları için özel olarak geliştirilmiş, yüksek kaliteli, mineral bazlı ve son teknoloji katkılı içeriği ile ağır hizmet motor yağı olan RODONİT ve FLORİT Madeni Yağları da raflardaki yerini aldı.

Uzun yol yapan araçların sistemlerini koruma altına alarak, motorun ömrünü uzatan RODONİT ve FLORİT Madeni Yağları, araç tipi ve ihtiyaçlarına uygun birçok farklı ürün seçeneği sunuyor.

BORNİT VE ONİKS SERİSİ İLE BİNEK ARAÇLARDA ÜSTÜN PERFORMANS

Mineral ve sentetik bazlı yağların, gelişmiş katkı maddeleri ile bir araya getirilmesiyle elde edilen ve binek araçlar için özel olarak üretilen BORNİT ve ONİKS serisi, dizel ve benzinli motorların pistonlarında özel film tabakası oluşturarak, sürtünmeyi düşürmesiyle motorda titreşimi azaltıp yakıt ekonomisine katkı sağlıyor.

GRANAT, SUPER VE MARINE2LUBE

TP Madeni Yağları’nın ürün gamında ayrıca otomotiv dişli yağları serisi olarak GRANAT, endüstride kullanılabilecek yağların bulunduğu SUPER ve deniz araçlarının yağ ihtiyacını karşılayan MARINE2LUBE yer alıyor.

İSTASYON MARKETLERİNDEN TÜKETİCİLERE

Türkiye Petrolleri, TP Madeni Yağları’nı istasyon marketleri ve yetkili distribütörleri aracılığıyla tüketicilerine ulaştırıyor. Belirli istasyonlardaki değişim üniteleriyle ise tüketicilerin araçları için madeni yağ değişim hizmeti de veriliyor.

Türkiye Petrolleri Madeni Yağları ile ilgili yapılan açıklamada; “Yeni formu ve içeriğiyle TP Madeni Yağları; binek, hafif ticari ve ağır vasıta araçlar ile iş makinelerinin şanzıman ve diferansiyel sistemlerinde, en zor şartlarda bile üstün koruma sağlarken, araçların motor ve ekipman ömrünü uzatıyor” dendi.