Petroleum İstanbul Haftası

Petroleum İstanbul Fuarı için piyasanın tüm oyuncuları katılımcı veya ziyaretçi olarak üç gün boyunca TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde buluşacak. Yine Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanımız Fatih Dönmez, Bakan Yardımcılarımız, bürokratlarımız ve EPDK Başkanımız Mustafa Yılmaz, Kurul Üyelerimiz, Daire Başkanlarımız, Uzmanlarımız fuar süresince piyasayla buluşacak. Özellikle zor bir dönemden geçen akaryakıt ve LPG piyasaları için bu buluşma büyük fırsat. Bayilerimiz, piyasa oyuncuları her türlü sorun, çözüm önerileri, piyasanın daha iyi olması için görüşlerini Ankara’ya direkt aktarabilmek için bu üç günü iyi değerlendirmeli.

Bir özel paragraf da 30 Mart Cumartesi günü yapılacak ‘Büyük Bayi Buluşması’ için açmamız lazım. Artık Petroleum İstanbul klasiği haline gelen bu buluşmada piyasanın en önemli konuları ele alınacak. Bu buluşmayı da kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Bir tavsiyemiz de Petroleum İstanbul Akademi için… Belki de piyasanın geleceğine direkt etki edecek konular tartışılacak Petroleum İstanbul Akademi’de. Konu başlıkları ve konuşmacıların ilginizi çekeceğine eminim…
Petroleum İstanbul için tüm piyasa buluşurken, biraz da piyasadan haberler vermemizde fayda var…

Özellikle akaryakıt piyasası için çok hareketli bir döneme giriyoruz. Yılın ilk yarısı bitmeden piyasada önemli gelişmeler olacağını bugünden vurgulayalım. Petroleum İstanbul haftasını geçelim, bu konuda yorumlarımız olacak… Ancak şunu net olarak ifade edebiliriz ki, 2020 intifa yılı ilginç görüntülere sahne olacak.

Bu ay çok kısa bir yazı yazıyorum. Çünkü Petroleum İstanbul sadece Enerji Petrol Gaz’ın değil, tüm piyasanın manşetini, özel haberlerini belirleyecek.

Büyük Ailemizin geleneksel buluşmasında görüşmek dileğiyle…

Aynı masa…