Doğal gaz sektöründen Elazığlı çocuklara destek

GAZBİR-GAZMER ve AKSA Elazığgaz, ilgili kurumların da katkılarıyla depremden etkilenen çocuklara psikolojik destek verdi. GAZBİR-GAZMER ve AKSA Elazığgaz’ın iş birliğinde; Kızılay, Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğü, Sivrice Belediyesi, psikolog ve eğitmenlerin katkılarıyla Elazığ’daki depremden etkilenen çocuklara psikolojik destek eğitimleri verildi. Konuyla ilgili açıklamada, sektör çalışanlarının Elazığ’a gönderdikleri yardımların da depremzedelere ulaştırıldığı bilgisi verildi. Çocuklar için toplanan […]

Doğal gaz sektöründen Elazığlı çocuklara destek
Tolgahan Küçük
  • Yayınlanma1 Şubat 2020 21:13

GAZBİR-GAZMER ve AKSA Elazığgaz, ilgili kurumların da katkılarıyla depremden etkilenen çocuklara psikolojik destek verdi.

GAZBİR-GAZMER ve AKSA Elazığgaz’ın iş birliğinde; Kızılay, Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğü, Sivrice Belediyesi, psikolog ve eğitmenlerin katkılarıyla Elazığ’daki depremden etkilenen çocuklara psikolojik destek eğitimleri verildi.

Konuyla ilgili açıklamada, sektör çalışanlarının Elazığ’a gönderdikleri yardımların da depremzedelere ulaştırıldığı bilgisi verildi. Çocuklar için toplanan mont, bot, oyuncak ve kırtasiye seti gibi yardım malzemeleri, Elazığ genelindeki depremzede çocuklara dağıtıldı.