RM İstanbul’a BP Türkiye’den ödül

RM İstanbul’a BP Türkiye’den ödül

RM İstanbul, BP Türkiye’nin her yıl birlikte çalıştığı iş ortakları arasında düzenlediği ödül töreninden bu yıl da ödülle döndü.

RM İstanbul bünyesinde montaj ekip şefi olarak görev yapan Olcay Akdemur, BP istasyonlarında 2019 yılı içerisinde gerçekleştirilen faaliyetler doğrultusunda, ‘Emniyet Bilinci ve Vermiş olduğu Geri Bildirimler’ nedeni ile ‘2019 BP Müteahhit Personeli Teşekkür Ödülü’ne layık görüldü.

Ödül töreninde BP yetkililerinin yanı sıra RM İstanbul’un Genel Müdürü Yavuz İpek ve RM İstanbul çalışanları hazır bulundu ve ödülü kucaklayan Olcay Akdemur’u göstermiş olduğu başarı için tebrik ettiler.

‘RM İSTANBUL’DA EN ÖNEMLİ KONU İŞ GÜVENLİĞİDİR’

Konuya ilişkin açıklamada bulunan RM İstanbul’un Genel Müdürü Yavuz İpek; “RM İstanbul olarak en çok önemsediğimiz konu iş güvenliğidir. Şirket politikamız gereği hiçbir koşulda ödün vermediğimiz iş güveliği bilincini çalışma arkadaşlarımıza da aşıladık. Bunun sonucunda BP tarafından yeniden ödüllendirilmek bizler için gurur verici. Bizi aldığı ödülle gururlandıran çalışma arkadaşımız Olcay Akdemur’u örnek çalışma disiplini ile tebrik ediyor, bunu ödüllendiren BP Türkiye’ye de teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.

RM İSTANBUL’A BP TÜRKİYE’DEN ÜÇÜNCÜ KEZ ÖDÜL

BP Türkiye tarafından bu yıl üçüncü kez ödüllendirilen şirket, tüm ekibe aşıladıkları SEÇ-G bilinci ile çalışma izni, risk değerlendirmesi gibi dökümantasyon kalitesi ve saha organizasyonunda SEÇ-G hassasiyetini sürekli üst düzeyde tutmaları ve yüksek riskli işleri yıl boyunca emniyetli şekilde gerçekleştirmeleri kapsamında 2017’de Saha Montaj Şefi Murat Yıldırım, 2018’de ise Dış Montaj Ekip Şefi Olgun Gül ile ödüle layık görülmüştü.

Takas faizine BDDK önerisi