Konya’dan LUKOIL Taraftar Kart’a yoğun ilgi

LUKOIL’in perakende ekibi Power Team 26 Ocak’ta oynanan Konyaspor-Galatasaray maçında Torku Arena’daki yerini aldı. Etkinlikte Konyaspor taraftarlarına LUKOIL Taraftar Kart’ın fayda ve avantajları da anlatıldı. Beş yıldır futbol severlere birçok fırsat sunan LUKOIL’in Taraftar Kart projesi kapsamında, LUKOIL Power Team 2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda Konyaspor ile Galatasaray arasında oynanan maç için Torku Arena’daydı. […]

Konya’dan LUKOIL Taraftar Kart’a yoğun ilgi
Tolgahan Küçük
  • Yayınlanma17 Şubat 2020 13:20

LUKOIL’in perakende ekibi Power Team 26 Ocak’ta oynanan Konyaspor-Galatasaray maçında Torku Arena’daki yerini aldı. Etkinlikte Konyaspor taraftarlarına LUKOIL Taraftar Kart’ın fayda ve avantajları da anlatıldı.

Beş yıldır futbol severlere birçok fırsat sunan LUKOIL’in Taraftar Kart projesi kapsamında, LUKOIL Power Team 2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda Konyaspor ile Galatasaray arasında oynanan maç için Torku Arena’daydı.

Yoğun bir ilgi ile karşılaşan Power Team ekibi, stadyum girişinde LUKOIL Power Team aracının önüne kırmızı halı ile birlikte kart dağıtım standı kurdu. Tüm gün süren çalışmada Taraftar Kart talepleri birebir aktive edilerek karşılandı.

LUKOIL standına yoğun ilgi gösteren Konyaspor taraftarlarına Taraftar Kart’ın fayda ve avantajları anlatıldı.

TARAFTAR KART BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

2015’ten beri futbolseverlere indirimin yanında sürprizler de sunan LUKOIL’in Taraftar Kart projesi büyümeye devam ediyor. Her ay on binlerce işlem adedine ulaşan Taraftar Kart, akaryakıt alımlarında anında yüzde 4’e varan indirimin yanında birçok sürpriz de sunuyor.

Futbol takımlarına sponsorluk desteği ile birlikte Türk Futbolu’nun yanında olmaya devam edeceğini duyuran LUKOIL, Taraftar Kart uygulaması ile de taraftarlara indirimli akaryakıt alma fırsatı sunuyor. Aynı zamanda taraftarı oldukları kulüplere destek olma olanağı da sağlıyor.