TÜRKİYE’Yİ YENİ NESİL İSTASYON ANLAYIŞIYLA BULUŞTURUYORUZ

GüzelEnerji Genel Müdürü Mahmut Çil, Enerji Petrol Gaz’ın, GüzelEnerji’ye ve sektöre dair sorularını cevapladı. GüzelEnerji Genel Müdürü Mahmut Çil: “Türkiye’nin dört bir yanında uluslararası standartlarda hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. TotalEnergies İstasyonları ve M Oil markalarımızla sektörümüzde geleceği temsil ediyoruz.” İSTASYONLAR YENİ BİR ÇEHRE KAZANDI İstasyonlar, hem gelişen teknoloji hem de misafirlerimizin değişen beklentileri ile sadece […]

TÜRKİYE’Yİ YENİ NESİL İSTASYON ANLAYIŞIYLA BULUŞTURUYORUZ
SONER OKUR
  • Yayınlanma25 Nisan 2024 16:55

GüzelEnerji Genel Müdürü Mahmut Çil, Enerji Petrol Gaz’ın, GüzelEnerji’ye ve sektöre dair sorularını cevapladı.

GüzelEnerji Genel Müdürü Mahmut Çil: “Türkiye’nin dört bir yanında uluslararası standartlarda hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz.
TotalEnergies İstasyonları ve M Oil markalarımızla sektörümüzde geleceği temsil ediyoruz.”

İSTASYONLAR YENİ BİR ÇEHRE KAZANDI

İstasyonlar, hem gelişen teknoloji hem de misafirlerimizin değişen beklentileri ile sadece yolculuklara değil, yaşama da eşlik eden yeni bir çehre kazandı. Bu dönüşümün en iyi örneklerinden birine GüzelEnerji ile imza atıyoruz.

TÜKETİCİ ve İKLİM DOSTU İSTASYON

Yenilikçi markalarımız ve vizyonumuz sayesinde misafirlerimizi anlayarak, ihtiyaca yönelik hizmet sunma konusunda güçlü bir deneyime ve geleneğe sahibiz. İstasyonlarımızın sunduğu değerin sürdürülebilir olması bizim için kritik bir faktör. Yeni nesil istasyonlarımızın en önemli özelliklerin-den biri de ‘iklim dostu’ olmaları.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ…