Türkiye Enerji Zirvesi Başarı Ödülleri başvuruları başladı

10-11 Ekim 2017 tarihlerinde Antalya Regnum Carya Golf & Spa Resort Otel’de düzenlenecek olan 8. Türkiye Enerji Zirvesi kapsamında Altın Vana, Altın Voltaj, Altın Varil ve Atın Tüp ödülleri sahiplerini bulacak.   Ülkemiz enerji piyasasının “En Büyük Aile Buluşması” olarak gelenekselleşen Türkiye Enerji Zirvesi’nin sekizincisi bu yıl 10 -11 Ekim 2017 tarihleri arasında Antalya Regnum […]

Türkiye Enerji Zirvesi Başarı Ödülleri başvuruları başladı
Servet Uzun
  • Yayınlanma14 Eylül 2017 16:30

10-11 Ekim 2017 tarihlerinde Antalya Regnum Carya Golf & Spa Resort Otel’de düzenlenecek olan 8. Türkiye Enerji Zirvesi kapsamında Altın Vana, Altın Voltaj, Altın Varil ve Atın Tüp ödülleri sahiplerini bulacak.

 

Ülkemiz enerji piyasasının “En Büyük Aile Buluşması” olarak gelenekselleşen Türkiye Enerji Zirvesi’nin sekizincisi bu yıl 10 -11 Ekim 2017 tarihleri arasında Antalya Regnum Carya Golf & Spa Resort Otel’de düzenlenecek.

 

SON BAŞVURU TARİHİ 22 EYLÜL

 

Gas&Power ve Green Power Gazeteleri tarafından düzenlenen 8. Altın Voltaj, 8. Altın Vana ve Enerji Petrol Gaz Gazetesi tarafından düzenlenen 13. Altın Varil ve 3. Altın Tüp Başarı Ödülleri de her yıl olduğu gibi bu yılda Türkiye Enerji Zirvesi kapsamında dağıtılacak. Firmaların gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projelerine verilen Türkiye Enerji Zirvesi Başarı Ödülleri başvurularının en geç 22 Eylül 2017 tarihine kadar [email protected] adresine yapılması gerekiyor.

 

ENERJİ JEOPOLİTİĞİ TÜM BOYUTLARI İLE TARTIŞILACAK

 

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı himayelerinde, EPDK destekleriyle yapılmakta olan Zirve’de enerji piyasalarında yaşanan dönüşüm sürecinin Türkiye ve global enerji piyasalarına etkileri, gelecek trendleri, Türkiye enerji piyasalarının bu süreçteki beklenti ve gereksinimleri, enerji sektöründe her geçen gün giderek artan dijitalleşmenin sektörde yarattığı değişimler, enerji finansman koşullarındaki değişim, yenilenebilir enerji dönüşümü ile Türkiye’yi yakından ilgilendiren Orta Doğu bölgesinde enerji jeopolitiği tüm boyutları ile tartışılacak.

 

ÖDÜLLER 10 EKİM’DE SAHİPLERİNİ BULACAK

 

Akaryakıt, LPG, doğal gaz ve elektrik sektöründe faaliyet gösteren firmaların sosyal sorumluluk uygulamaları konusunda teşvik edilmesini amaçlayan Türkiye Enerji Zirvesi Başarı Ödülleri 10 Ekim gecesi düzenlenecek olan Gala Yemeğinde sahiplerini bulacak.

 

Oturumlarda tartışılacak konulardan bazıları:

* Doğu Akdeniz Enerji Jeopolitiği
* Orta Doğu Enerji Jeopolitiği
* Nükleer Enerji
* Doğal Gaz ve Elektrik Piyasaları
* Akaryakıt ve LPG Piyasaları
* Yenilenebilir Enerji
* Enerji Finansmanı
* Enerji Sektöründe Dijitalleşme
* Su Kaynaklarının Enerjide Sürdürülebilirliği ve Yeni Uygulamalar
* Enerji Sektöründe Start Up’lar ve Yatırımcılar

 

9 Ekim Pazartesi günü Antalya Regnum Carya Golf & Spa Resort Otel’de Türkiye Enerji Zirvesi Golf Turnuvası da
düzenlenecek.