Trabzon Büyükşehir Belediyesi Asis’i tercih etti

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Pompa, Tank, Tanker Otomasyon ve Taşıt Tanıma Sistemlerinde Asis’i tercih etti. Trabzon Büyükşehir Belediyesi Petech Pompa Otomasyon, Tank Otomasyon, Tanker Otomasyon ve Taşıt Tanıma Sistemlerinde Asis’i tercih eden belediyeler arasına katıldı. Alınan ihale kapsamında Trabzon Büyükşehir Belediyesinin 6 noktasında kurulumları tamamlanan Petech Pompa Otomasyon, Tank Otomasyon ve Tanker Otomasyon Sistemleri ile Petech […]

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Asis’i tercih etti
Tolgahan Küçük
  • Yayınlanma24 Kasım 2020 11:05

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Pompa, Tank, Tanker Otomasyon ve Taşıt Tanıma Sistemlerinde Asis’i tercih etti.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Petech Pompa Otomasyon, Tank Otomasyon, Tanker Otomasyon ve Taşıt Tanıma Sistemlerinde Asis’i tercih eden belediyeler arasına katıldı.

Alınan ihale kapsamında Trabzon Büyükşehir Belediyesinin 6 noktasında kurulumları tamamlanan Petech Pompa Otomasyon, Tank Otomasyon ve Tanker Otomasyon Sistemleri ile Petech Online merkezi yönetim yazılımları Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından kullanılmaya başlandı. Bunun yanı sıra belediyenin 650 aracı CyberTTS® taşıt tanıma sistemlerine dahil edildi.

Trabzon Belediyesinin araçlarının yakıt ikmallerini kontrol altına alan Cyber TTS® Taşıt Tanıma Sistemi, kullanıcılarına sunduğu farklı çözümlerle taşıt tanıma sistemleri içinde en iyisi olma özelliğini sürdürüyor. Ultra Yüksek Frekans (UHF) Teknolojisi farkıyla Cyber TTS® üretilmiş araç kimlik birimlerinde esneklik ve teknolojik güvenlik sağlıyor ve tabancada okuma problemlerini ortadan kaldırıyor. Ekonomik ve hızlı montaj ile proje yaygınlığını desteyen Cyber TTS® sağlam tasarımı ve kolay kullanımıyla yepyeni özellikler sunan taşıt tanıma sistemi.  Sistem, filolara sağladığı avantajlar ile müşteri tanıma sistemleri içerisinde ayrışmış durumda.

‘ANAHTAR TESLİMİ ÇÖZÜM SUNAN TEK YERLİ ÜRETİCİ FİRMAYIZ’

Trabzon Belediyesi ve Asis Otomasyon arasındaki iş birliğininin gerçekleşmesini sağlayan Kamu Satışları Müdürü Nilüfer Gürelli, Asis’in belediyeler arasında çok tercih edilmesinin kullanıcılarına sunduğu avantajlar olduğunu belirttti. Tamamı yerli üretim olan Asis Otomasyon Sistemleri, üretimden servis ve bakım ayağına kadar müşterilerimizin her daim hizmetindeyiz diyen Gürelli, “Biz Asis olarak anahtar teslimi çözüm sunan tek yerli üretici firmayız. Yazılımdan donanıma kadar olan tüm ekipmanları tamamen kendimiz ürettiğimiz için de tüm hizmetleri tek elden karşılayabilmekteyiz” dedi.