Shell’den ramazan ayına özel kampanya!

Shell, Deli2Go Sandviç Serisindeki 11 çeşit ile ramazan ayına özel kampanyayla misafirleri ile buluşuyor. Kampanyaya katılan Shell Select Market’lerde paket içerisinde 2 adet deli2go sandviç ve buz gibi 450 ml Coca-Cola, sadece 10 TL’den satışa sunuluyor.   Shell Mobil Uygulaması telefona indirildikten sonra “Tekliflerim” bölümündeki kampanya kodu kullanılarak 1 Temmuz’a dek sürecek kampanyadan yararlanılabiliyor. Kampanyaya […]

Shell’den ramazan ayına özel kampanya!
Servet Uzun
  • Yayınlanma14 Haziran 2017 10:49

Shell, Deli2Go Sandviç Serisindeki 11 çeşit ile ramazan ayına özel kampanyayla misafirleri ile buluşuyor. Kampanyaya katılan Shell Select Market’lerde paket içerisinde 2 adet deli2go sandviç ve buz gibi 450 ml Coca-Cola, sadece 10 TL’den satışa sunuluyor.

 

Shell Mobil Uygulaması telefona indirildikten sonra “Tekliflerim” bölümündeki kampanya kodu kullanılarak 1 Temmuz’a dek sürecek kampanyadan yararlanılabiliyor. Kampanyaya katılan Shell Select marketlerin olduğu istasyonlar, Shell Mobil Uygulaması’nda “Tekliflerim” bölümünde bulunuyor.

 

Özel şeflerle çalışılıp tasarlanan yepyeni lezzetlerdeki 11 çeşit farklı lezzeti içinde barındıran Deli2go sandviçlerde; taze ve kurutulmuş domates, beyaz peynir, yüksek süt oranı içeren taze kaşar, mozzarella, marul, mısır gibi hem besleyici hem de lezzetli malzemeler yer alıyor. Sandviçlerin farklı sos alternatifleri de bulunuyor.

 

İçerisinde doyurucu yüksek lifli çavdar bulunan ekmeklerden yapılan Deli2Go sandviçler tazeliğini uzun süre koruyor. Shell, 5 gün raf ömrüne sahip ve kendi özel karton ambalajlarında satılan Deli2Go sandviçleri, yollarda olan herkes ile lezzetli bir ara öğün seçeneği olarak buluşturuyor.