Türkiye Enerji Zirvesi

QPLUS Amasra’nın ilk akaryakıt istasyonunu hizmete açtı

 

Yeni açtığı istasyonlarla bayi ağını genişletmeye devam eden QPLUS, Bartın’ın Amasra ilçesinde hizmet verecek olan Atlantic Petrol’ü geçtiğimiz günlerde hizmete açtı.

QPLUS, Amasra’nın ilk akaryakıt istasyonu Atlantic Petrol’ün açılışını gerçekleştirdi. Yeni açtıkları istasyonla ilgili görüşlerini belirten QPLUS Genel Müdürü Osman Akıncı; “Atlantic Petrol’ü Amasra’nın ilk ve tek istasyonu olma özelliği ile tüketicilerimizin hizmetine sunduğumuzu büyük bir mutlulukla belirtmek isterim” dedi

“SATIŞLARIMIZDAN ÇOK MEMNUNUZ”

İstasyonlardaki personelleri büyük bir özenle seçtiklerini ifade eden QPLUS Genel Müdürü Osman Akıncı; “Ekiplerimiz, titizlikle hazırlanmış ön saha görevlisi eğitimleri ve istasyon müdürü eğitiminden sonra görevlerine başlıyorlar. Eğitimli personellerimiz ile müşterilerimizin kaliteli ve güler yüzlü hizmet alacakları taahhüdünü veriyoruz” diye konuştu.

Amasra’da bulunan Atlantic Petrol’ü yaklaşık 20 gün önce hizmete açtıklarını belirten Akıncı; “Şu ana kadar gerçekleşen satışlardan oldukça memnunuz. Tahminlerimizden de fazla satış yapıyoruz. Bu da bizi oldukça memnun ediyor” dedi.

‘KAZANÇ SAĞLAYACAK MODELLER OLUŞTURACAĞIZ’

QPLUS’ın önümüzdeki dönemde hayata geçireceği projelerle ilgili bilgi veren QPLUS Genel Müdürü Osman Akıncı; “Önümüzdeki dönemle ilgili bazı projeler üzerinde çalışıyoruz. Bunlardan en önemlisi istasyonlarda akaryakıt dışı kaynaklardan gelir elde etmek. Bilindiği üzere çok ciddi fiyat rekabetinin olduğu bir sektörde faaliyet gösteriyoruz. Hem bayilerimize ve hem de şirketimize kazanç sağlayacak modeller oluşturacağız. Bu sayede bayilerimizin satış kanallarını ve karlılıklarını arttırmayı planlıyoruz. İstasyon marketleri ile ilgili de bazı değişim ve dönüşümler üzerinde çalışıyoruz. Marketlerdeki satışların daha karlı olmasını sağlayacağız.  Bunu yanı sıra masrafları azaltacak bir model olan, Self Service Market modeli üzerinde çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

‘GÜÇLÜ BAYİ TEŞKİLATIMIZLA HEDEFLERİMİZE ULAŞACAĞIZ’

QPLUS Genel Müdürü Osman Akıncı açıklamalarına şu sözlerle devam etti; “Güçlü bayi teşkilatımız, yüksek kaliteli insan gücümüz, büyümeye devam eden istasyon ağımız ve finansal disiplin konusundaki kararlılığımız, orta ve uzun vadede hedeflerimize ulaşmamızı muhakkak sağlayacaktır. Bundan hiç şüphemiz yok. Çalışanlarımıza, insanımıza verdiğimiz değerle önümüzdeki senelere çok daha güçlü gireceğimize inancımız tamdır. QPLUS olarak bulunmamız gereken tüm lokasyonlarda bulunarak hem nitelik hem de kalite açısından layık olduğumuz yere geleceğimize inancımız tam. Kalıcı başarıların kolay olmadığını, ciddi çaba ve gayret gerektirdiğini biliyoruz. Bu nedenle ülkemize katma değer ve istihdam sağlayacak işlerin peşinde koşacağız”