Türkiye Enerji Zirvesi

Aygaz’a Altın MİXX Ödülü

 Aygaz, “Türkiye Yola Aygaz’la Çıkıyor” temalı reklam kampanyası çerçevesinde gerçekleştirdiği dijital iletişim projesi ile dijital reklamcılık dünyasının en iyileri arasında yerini aldı.

Aygaz, Aygaz Otogaz markası ile MIXX (Marketing and Interactive Excellence) Awards Türkiye Ödülleri’nde “Arama Motoru” kategorisinde Altın MIXX Ödülü’ne layık görüldü.

Otogaz markası Aygaz Otogaz, Interactive Advertising Bureau’nun Türkiye temsilcisi IAB Türkiye tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen MIXX Awards Türkiye Ödülleri’nde, ünlü oyuncu Şener Şen’in rol aldığı “Türkiye Yola Aygaz’la Çıkıyor” temalı otogaz reklam kampanyası kapsamında Google’da gerçekleştirdiği proje ile Altın Mixx Ödülü’nün sahibi oldu.

Dijital pazarlama iletişimi alanında yılın en başarılı dijital reklam çalışmalarının ödüllendirildiği MIXX Awards Türkiye’ye bu yıl 629 başvuru yapıldı. Yapılan ön elemeyle finale kalan 168 çalışma Mixx Avrupa’da yarışma hakkı kazandı. Ödül töreninde, 27 kategoride toplam 88 ödül verildi.

‘ÖNEMLİ BİR GÖSTERGE’

Dijital reklamcılığın her geçen gün gelişmeye devam ettiğini belirterek ödülle ilgili değerlendirmede bulunan Aygaz Genel Müdürü Gökhan Tezel, “Arama motoru kategorisinde büyük ödül olan Altın Mixx’e layık görülmemiz, Aygaz olarak gerçekleştirdiğimiz iletişim stratejilerimizin başarısının önemli bir göstergesidir. Bu tür ödüller müşterilerimizin markamıza olan bağlılığını ve güvenini artırmakla birlikte sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kalitesini her geçen gün daha da geliştirmemiz için bizi teşvik ediyor.” dedi.