Türkiye Enerji Zirvesi

Asis Otomasyon, 500 bilişim şirketi listesinde 3 kategoride ilk 5’te

Asis Otomasyon, 500 bilişim şirketi listesinde 3 kategoride ilk 5’te

BT haber Şirketler Grubu tarafından yaptırılan ve Türkiye’de bilişim kapsamlı araştırma olan “İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye 2022 – Bilişim 500” araştırması sonuçları yapılan ödül töreniyle açıklandı.

Asis Otomasyon Türkiye’nin Bilişim 500 sıralamasında Türkiye Merkezli Üretici – Hizmet – Kurulum / Bakım / Destek Hizmeti, Türkiye Merkezli Üretici – IoT ve M2M  ve Hizmet İhracatı Gelirlerine Göre İlk 15 Şirket kategorilerinde ilk beş firma arasında yerini aldı.

 BThaber, bu yıl 24’üncüsünü gerçekleştiği ödül töreninde, Türkiye’nin bilişim sektörünün önemli referansları arasında yer aldığı belirtilen araştırma sonucunda alanında başarılı olan bilişim şirketlerini ödüllendirildi.  Asis Otomasyon Türkiye Merkezli Üretici – Hizmet – Kurulum / Bakım / Destek Hizmeti kategorisinde 5., Türkiye Merkezli Üretici – IoT ve M2M kategorisinde 5., Hizmet İhracatı Gelirlerine Göre İlk 15 Şirketi kategorisinde 5., Türkiye Merkezli Üretici-Hizmet kategorisinde 13.,  Türkiye Merkezli Üretici Kategorisinde 47., İstanbul Şirketleri kategorisinde 94. ve ilk 500 Bilişim Şirketi sıralamasında 128. oldu.

“ASİS DOĞRU ZAMANDA DOĞRU İŞLER YAPARAK BÜYÜMEYE DEVAM ETMEKTEDİR “

Konu ile ilgili açıklama yapan Asis Otomasyon Genel Müdürü Yusuf Kaya, “İnovatif ve dinamik yapıda olan Asis, doğru zamanda doğru işler yaparak büyümeye devam etmektedir. Günümüzde inovasyon, Ar-Ge ve özgünlük, teknolojinin etkin kullanımı trendleri artarak devam etmektedir. Asis, bu trendleri yakalama ve bu doğrultuda ürün ve teknoloji çıktıları yaratmakta kendi sektöründe lider olmakla birlikte, globalde de bu hedefe her geçen gün yaklaşmaktadır. Asis olarak, bu hedeflerin motivasyonu ile ülkemize ve dünyaya katma değer katacak yerli ve milli projelerimizi tüketicilerle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.