TOTAL’den akaryakıt alışverişlerinde kazandıran ParafPara kampanyası

TOTAL İstasyonları, Paraf sahiplerine TOTAL İstasyonları’nda yapılacak akaryakıt alışverişlerinde kullanılmak üzere kampanya başlattı. Şirketten yapılan açıklamaya göre, TOTAL İstasyonları ve Halk Bankası iş birliğiyle gerçekleşen kampanya, 15 Şubat-31 Mart arasında sadece Paraf üyelerine TOTAL İstasyonları’nda geçerli olacak. Kampanya kapsamında, Paraf POS’dan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 150 lira ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da […]

TOTAL’den akaryakıt alışverişlerinde kazandıran ParafPara kampanyası
Kubilay Aydeğer
  • Yayınlanma16 Şubat 2022 09:27

TOTAL İstasyonları, Paraf sahiplerine TOTAL İstasyonları’nda yapılacak akaryakıt alışverişlerinde kullanılmak üzere kampanya başlattı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, TOTAL İstasyonları ve Halk Bankası iş birliğiyle gerçekleşen kampanya, 15 Şubat-31 Mart arasında sadece Paraf üyelerine TOTAL İstasyonları’nda geçerli olacak.

Kampanya kapsamında, Paraf POS’dan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 150 lira ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz alışverişi, 50 lira ParafPara kazandırıyor.

Kampanya dahilinde tüm alışverişler TOTAL İstasyonları mobil uygulaması üzerinden mobil ödemeyle yapılırsa ilave 10 lira, toplamda 60 lira ParafPara kazandırıyor.

ParafPara Kampanyası’na Paraf, Parafly, Parafree, Paraf Esnaf, Kobi, Business kart sahipleri katılabilecek. Kazanılan ParafPara’lar, 14 Mayıs saat 21.59’a kadar TOTAL İstasyonları’nda akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecek.

Kampanyaya katılmak isteyen Paraf sahipleri, ilk harcamadan önce Paraf Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak ya da TOTAL yazıp 3404’e SMS göndererek katılım sağlayabilecek.

AA