BP, geçen yıl son 114 yılın en yüksek karına ulaştı

bp’den Visa Ticari Kredi Kartı kullananlara fırsat

Visa Ticari Kredi Kartı kullanan şirketler, bp Taşıtmatik’te akaryakıt alırken yüzde 7’ye varan indirim kazanma şansı yakalıyor.

bp, şirketlerin akaryakıt harcamalarına destek olmaya devam ediyor. İlk kez Taşıtmatik sistemine dahil olan ve anlaşma imzalayan Visa Ticari Kredi Kartı sahiplerine yönelik bp’nin başlattığı kampanya çerçevesinde şirketlere; araç sayılarına göre, Taşıtmatik sistemi ile yapacakları akaryakıt alışverişlerinde yüzde 7’ye varan indirim sağlanacak. 

İLK BİN MÜŞTERİYE 500 TL’YE KADAR EK İNDİRİM FIRSATI

31 Ekim 2021’e kadar sürecek kampanya dahilinde verilecek indirimin yanı sıra bp Taşıtmatik sistemine ilk kez dahil olan ve ilk kez Taşıtmatik anlaşması imzalayan ilk bin müşteri de bir defaya mahsus 500 TL’ye kadar ek indirim fırsatının sahibi olacak. Bu indirim 1 Ekim – 1 Aralık 2021 tarihleri arasında bp istasyonlarından yapılacak akaryakıt alımlarında kullanılabilecek. KDV dahil 500 TL’yi geçmemek kaydıyla ilgili döneme ait fatura edilen akaryakıt bedelinin yüzde 5’ine tekabül eden bu ek indirim tutarı müşterinin 20 Aralık 2021 tarihli akaryakıt faturasına yansıtılmak üzere uygulanacak.

AA