RM İstanbul Marka Konferansı’nda

RM İstanbul, bu yıl 18. yaşını kutlamaya hazırlanan Marka Konferansı’na katılıyor. Marka 2017, birbirinden çarpıcı, ufuk açan konu ve konuşmacılarıyla 13-14 Aralık 2017 tarihlerinde Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleşecek.

Akaryakıt, finans ve perakende sektörlerinde birçok ulusal ve uluslararası markanın kurumsal kimlik uygulamalarındaki en önemli çözüm ortaklarından biri olan RM İstanbul, tüm yaratıcı ekibiyle Marka Konferansı’ndaki yerini alacak. Türkiye’nin etki gücü en yüksek 1500’den fazla yöneticisini bir araya getirerek aylarca süren bir hazırlık süreci sonunda oluşan içeriği ve konuşmacılarıyla MARKA 2017, her yıl olduğu gibi bu yıl da iş dünyasının yakın gelecekteki gündemine damgasını vuracak.

Türkiye’nin en büyük bilgi, fikir ve motivasyon platformu MARKA 2017’nin konuşmacıları arasında; Vogue China Genel Yayın Yönetmeni Angelica Cheung, dünyanın en büyük sosyal pazarlama ajansı Social Chain’in kurucusu ve CEO’su Steven Bartlett, yazar ve psikolog Azra Kohen, ünlü psikolog, moda tasarımcısı Hüseyin Çağlayan, restoran sektörünün dünyadaki en tanınmış liderlerinden Alan Yau, Londra Design Museum direktörü Deyan Sudjic, Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Emre Zorlu, yeni nesil Türk dizilerinin ünlü oyuncuları Serenay Sarıkaya ve Ozan Güven gibi önemli isimler yer alıyor. Marka filozofu olarak anılan BJ Cunningham ise, 18 yıldır olduğu gibi bu yıl da konferansın moderatörlüğünü üstlenecek.

MARKA 2017’de 2 gün boyunca 50’nin üstünde konuşmacı ve 40 seans yer alacak. Programda yer alan sürpriz isimleri kimi zaman son güne kadar saklı tutmasıyla bilinen MARKA Konferansı’nın bu yıl yaratacağı heyecan ve sürprizleri merakla bekleniyor. Tüm konuşmacıların en fazla 15 dakika sahnede kaldığı konferans, dinamik yapısıyla da dinleyicilerde ilgi uyandırıyor.

Konferansa katılmak isteyenler için kayıtlar, markaconference.com adresinde devam ediyor.