ENERJİNİN ZİRVESİ İÇİN GERİ SAYIM 21-23 KASIM

11. Türkiye Enerji Zirvesi, 21-23 Kasım tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek.

‘EN BÜYÜK AİLE BULUŞMASI’ ANTALYA’DA DÜZENLENECEK

Ülkemiz enerji piyasasının “En Büyük Aile Buluşması” olarak gelenekselleşen Türkiye Enerji Zirvesi’nin onbirincisi ve bu yıl Türkiye Enerji Zirvesi ile birleştirilen ISTRADE Enerji Ticareti ve Tedariği Zirvesi’nin beşincisi ‘Enerjinin Kalbi Antalya’da Atıyor’ teması ile 21-23 Kasım tarihleri arasında Regnum Carya Otel’de düzenlenecek.

EN ÜST DÜZEYDE SAĞLIK ÖNLEMLERİ ALINACAK

Covid 19 pandemisi nedeni ile 300 üst düzey sektör temsilcisi ile sınırlandırılan katılım; aynı zamanda Regnum Carya Otel Antalya destekleri ile en üst düzeyde hijyen ve sağlık önlemleri ile gerçekleştirilecek.

SEKTÖRÜN İLERLEMESİNE  BÜYÜK FAYDALAR SAĞLAYACAK

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı himayelerinde, EPDK destekleriyle düzenlenecek olan Zirve; tüm sektör paydaşları-nı bir araya getirerek, sorunların ve çözüm önerilerinin en yetkili isimler tarafından masaya yatırılmasına olanak tanıyacak ve sektörün ilerlemesine büyük faydalar sağlayacak.

HABERİN DEVAMI…

Enerji sektörüne yön veren Türkiye Enerji Zirvesi 21-23 Kasım 2021 tarihleri arasında Regnum Carya Hotel, Antalya’da gerçekleştirilecek.

‘Enerjinin Kalbi Antalya’da Atıyor’ teması ile gerçekleştirilecek olan zirve pandemi koşullarına uygun şekilde organize ediliyor.

Bu yıl 11’incisi düzenlenen Türkiye Enerji Zirvesi, Covid 19 pandemisi nedeni ile sınırlı bir katılım ile 22-23 Kasım 2021 tarihleri arasında Regnum Carya Hotel, Antalya’da gerçekleştirilecek. Tüm sektör paydaşları ile bir arada yeni gelişmeler, gelecek trendleri, mevcut sorunlara yönelik etkili çözümlerin tartışılacağı zirve, her yıl olduğu gibi T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı himayelerinde, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) destekleriyle düzenleniyor.

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı himayelerinde, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) destekleriyle düzenlenen zirve  bu yıl da ulusal ve uluslararası katılımcıları Türkiye ve bölge ülkelerinin kamu kurum ve kuruluşlarının üst düzey isimleriyle buluşturmayı hedefliyor.

5. ISTRADE ENERJİ TİCARETİ VE TEDARİĞİ ZİRVESİ İLE BİRLEŞİYOR

‘Enerjinin Kalbi Antalya’da Atıyor’ teması ile 22-23 Kasım 2021 tarihlerinde Regnum Carya Golf & Spa Resort Hotel’de düzenlenecek olan 11. Türkiye Enerji Zirvesi bu yıl ISTRADE Enerji Ticareti ve Tedariği Zirvesi’nin beşincisi ile birleştirilerek gerçekleştirilecek.

DANIŞMA KURULU TOPLANTISI ANKARA’DA YAPILDI

2021 yılında birlikte düzenlenecek 11. Türkiye Enerji Zirvesi ve 5. ISTRADE Danışma Kurulu toplantısı Ankara’da yapıldı. JW Mariott Ankara’da gerçekleştirilen toplantıya enerji bürokrasi, enerji piyasası ve sektör derneklerinin temsilcilerinin de olduğu çok sayıda sektör paydaşı katıldı. Toplantıda 11. Türkiye Enerji Zirvesi’nin tarihi ve yeri 21-23 Kasım 2021, Regnum Carya Hotel Antalya olarak netleştirildi. Toplantıda zirvede ele alınacak konu başlıkları ile konuşmacı önerileri alındı.

ZİRVE ÜST DÜZEY COVİD-19 ÖNLEMLERİ İLE GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Covid 19 pandemisi nedeni ile 300 üst düzey sektör temsilcisi ile sınırlanan katılım aynı zamanda Regnum Carya Otel Antalya destekleri ile en üst düzeyde hijyen ve sağlık önlemleri ile gerçekleştirilecek.

• Türkiye Enerji Zirvesi için ayrılan tüm salonlar ve ortak alanlar etkinlik öncesinde, oturum aralarında ve sonrasında dezenfekte edilecek.

• Zirve açılışının ve oturumlarının yapılacağı salonlarda sosyal mesafe kurallarına uygun olarak oturma düzeni oluşturulacak.

• Alanda görevli olan tüm personel ve Regnum Carya Otel Antalya personelinin PCR testleri etkinlikten 2 gün önce yapılacak.

• Alana girişte termal kamera kullanılacak. Vücut ısısı 38 derece üstü çıkan, hastalık belirtisi gösteren kişiler en yakın sağlık kuruluşuna yönlendirilecek.

• Alana giriş önceden kayıt işlemleri gerçekleştirilmeden yapılamayacak.

• Maske takmayan ziyaretçiler alana alınmayacak.

• Alanda hijyen kiti ve maske dağıtımı yapılacak.

• Kayıt alanında HES Kodu bildirmek zorunlu. HES kodu bildirmeyenler alana alınmayacak.

• Tüm kahve arası ikramları paketli olarak yapılacak.

• Her türlü acil durum için alanda ambulans hazır bulundurulacak.