Asis Nijerya

Asis ürün eğitimlerine Nijerya’da devam ediyor

Asis Otomasyon, Uganda, Kenya, Tanzanya, Kongo ve Fildişi’nden sonra Nijerya’da bulunan bayilerine de Asis ürünleriyle alakalı eğitim vererek ürün tanıtım toplantısı gerçekleştirdi.

Asis bayilerine ürünleriyle ilgili verdiği eğitimlere devam ediyor. Bu kapsamda Nijerya’nın Lagos kentinde verilen ve 2 gün süren eğitim ve ürün tanıtım toplantıları bayiler ve müşteriler tarafından oldukça yoğun ilgi ile karşılandı. Ayrıca, tank kalibrasyonunda lazer ile ölçüm yapan CalibeX ölçüm cihazı ile sahada testler gerçekleştirilerek eğitimler tamamlandı. Uluslararası Teknik Servis Eğitmeni Osman Dalaslan tarafından yapılan eğitimler sonunda katılımcılara sertifikaları da verildi.

ASİS 40 ÜLKEDE SATIŞ VE SERVİS HİZMETİ SUNUYOR

Türkiye’de Akaryakıt sektöründe istasyon otomasyon sistemleri, mobil otomasyon sistemleri, taşıt tanıma sistemleri, teknolojik hizmetler alanlarında çalışmalarını sürdüren Asis’in sunduğu hizmetler farklı ülkelerde de kullanılıyor. Asis, Amerika, Avrupa, Ortadoğu, Körfez Ülkeleri, Afrika, Türk Cumhuriyetleri olmak üzere yaklaşık 40 ülkede servis ve satış hizmeti sunuyor.