UEDAŞ’tan karantina mesaisi

UEDAŞ çalışanları, kış mevsimi ve pandemi koşullarında da kesintisiz enerji sağlamak adına vaka sayılarının arttığı bu dönemde karantinaya alınan bölgelerde nöbet tutuyor. Güney Marmara’da elektrik dağıtım hizmeti veren UEDAŞ, pandemide karantinaya alınan mahallelerde enerji ihtiyacını kesintisiz karşılamak adına çalışmalarını sürdürüyor. İş güvenliğinin yanı sıra pandemi tedbirlerine de dikkat eden saha ekibi, çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. Şirketten […]

UEDAŞ’tan karantina mesaisi
Tolgahan Küçük
  • Yayınlanma27 Kasım 2020 17:43

UEDAŞ çalışanları, kış mevsimi ve pandemi koşullarında da kesintisiz enerji sağlamak adına vaka sayılarının arttığı bu dönemde karantinaya alınan bölgelerde nöbet tutuyor.

Güney Marmara’da elektrik dağıtım hizmeti veren UEDAŞ, pandemide karantinaya alınan mahallelerde enerji ihtiyacını kesintisiz karşılamak adına çalışmalarını sürdürüyor. İş güvenliğinin yanı sıra pandemi tedbirlerine de dikkat eden saha ekibi, çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre Çanakkale’nin Biga ilçesine bağlı Ağaköy, Bozlar, Çelikgürü, Danişment, Yeniçiftlik, Kemer ve Kozçeşme köyleri saptanan koronavirüs vakaları nedeniyle karantina altına alınırken bu bölgeleri 7/24  takip eden UEDAŞ ekipleri, Ağaköy mahallesinden gelen arıza ihbarı üzerine özel tulum, maske ve eldivenlerini giyerek bölgeye kısa sürede müdahale etti.