Enerji sektöründe siber güvenlik

Enerji sektörü dijital dönüşüm için buluşuyor

Türkiye Elektrik Sanayi Birliği (TESAB) tarafından düzenlenen Enerjide Dijital Dönüşüm Panelleri (EDD2023) bu yıl üçüncü kez enerji sektörünü bir araya getirecek.

Türkiye Elektrik Sanayi Birliği (TESAB) tarafından düzenlenen Enerjide Dijital Dönüşüm Panelleri (EDD2023) bu yıl üçüncü kez enerji sektörünü bir araya getiriyor. 19-21 Aralık arasında çevrimiçi olarak düzenlenecek etkinlikte; depolama, inovasyon ve yapay zekâ konuları enerji bağlamında ele alınacak.
Yerli ve yabancı konuşmacıların yer alacağı EDD2023’te 25 panelist katılımcılarla buluşacak.

Etkinlikte TESAB Yönetim Kurulu Başkanı ve EÜAŞ Genel Müdürü Zafer Benli, Avrupa Elektrik Sanayi Birliği (Eurelectric) Genel Sekreteri Kristian Ruby ve EPDK Başkan Yardımcısı Hacı Ali Ulutaş’ın da açılış konuşmacısı olarak yer alacak.


TESAB bünyesindeki Euelectric Türkiye Dijitalleşme ve İnovasyon Çalışma Grubu öncülüğünde düzenlenen paneller saat 10.00-12.00 arasında devam edecek. Etkinlik kapsamında kamu ve özel sektörden üst düzey konuşmacılar Enerjide Yapay Zeka, Enerjide Depolama ve Enerjide İnovasyon başlıklarını değerlendirecek. Panellere sırası ile Dr. Ezgi Avcı, Dr. Mete Emin Atmaca ve Mutlu Bektaş başkanlık yapacak.
Peak Teknik Mühendislik, Partner EGS, İnovat ve AATG AD Astra Tech Group sponsorluğunda gerçekleşecek panellere katılım için https://forms.gle/cihmmMAn7bSPJaQg9 adresinden kayıt olunabiliyor.