CK Boğaziçi Elektrik, müşterilerine ‘fırsatlar dünyası’ ile teşekkür ediyor

CK Boğaziçi Elektrik, müşterilerine ‘Fırsatlar Dünyası’nın kapılarını açtı. Konaklama hizmetinden teknolojiye, eğitimden elektroniğe birçok marka ile işbirliği yapan CK Boğaziçi Elektrik, Fırsatlar Dünyası’ndaki marka sayısını her geçen gün artırıyor. CK Boğaziçi Elektrik müşterileri kampanyalardan ‘koşulsuz, ücretsiz ve taahhütsüz’ olarak yararlanabiliyor.   CK Boğaziçi Elektrik, müşteri odaklı hizmetlerini ‘Fırsatlar Dünyası’ ile zenginleştirdi. Müşteri sadakat programı ‘Fırsatlar […]

CK Boğaziçi Elektrik, müşterilerine ‘fırsatlar dünyası’ ile teşekkür ediyor
Servet Uzun
  • Yayınlanma26 Mart 2018 09:12
  • Güncelleme26 Mart 2018 09:13

CK Boğaziçi Elektrik, müşterilerine ‘Fırsatlar Dünyası’nın kapılarını açtı. Konaklama hizmetinden teknolojiye, eğitimden elektroniğe birçok marka ile işbirliği yapan CK Boğaziçi Elektrik, Fırsatlar Dünyası’ndaki marka sayısını her geçen gün artırıyor. CK Boğaziçi Elektrik müşterileri kampanyalardan ‘koşulsuz, ücretsiz ve taahhütsüz’ olarak yararlanabiliyor.

 

CK Boğaziçi Elektrik, müşteri odaklı hizmetlerini ‘Fırsatlar Dünyası’ ile zenginleştirdi. Müşteri sadakat programı ‘Fırsatlar Dünyası’nda; iş birliği yapılan birçok markanın özel indirim ya da avantajları ‘koşulsuz, ücretsiz ve taahhütsüz’ olarak müşterilere sunuluyor.

 

Fırsatlar için abonelik numarası yeterli

CK Boğaziçi Elektrik’in iş birliği yaptığı markaların kampanyalarından yararlanabilmek için www.ckbogazici.com.tr/tr/firsatlar linkini tıklamak yeterli. Müşterilere yüzde 50’ye varan indirim, bedava bilet ve bedava bakım gibi fırsatlar sunulan bu dünyada, elektrik aboneliği bilgileri ile kampanya kodu almak mümkün. CK Boğaziçi Elektrik müşterileri, abonelik numarası ile konaklama hizmetinden teknolojiye, eğitimden elektroniğe kadar uzanan birçok markanın ‘onlara özel’ kampanyalarından yararlanma imkânına sahip oluyor.

Yeni marka ve fırsatlar eklenecek

Fırsatlar Dünyası’nın uzun süren bir çalışma ve markalarla görüşme süreci ardından oluşturulduğunu söyleyen CK Boğaziçi Elektrik Genel Müdürü Halit Bakal, “Fırsatlar Dünyası ile müşterilerimize sevdikleri markalardan avantajlı teklifleri ücretsiz, taahhütsüz ve koşulsuz hediye ederek teşekkür etmek istedik. Birçok marka ile iş birliğine giderek müşterilerimiz için sevilen markalardan özel indirim programlarını uygulamaya koyduk. Şu anda 14 markanın olduğu Fırsatlar Dünyası’na önümüzdeki dönemlerde yeni markalar ve fırsatlar eklenmeye devam edecek. Müşterilerimiz fırsatlardan haberdar olmak için web sayfamızı sık sık ziyaret edebilir. Fırsatlar Dünyası ile müşterilerimize farklı sektörlerden katma değer sağlıyoruz” dedi.

 

50 binden fazla müşteri Fırsatlar Dünyası’nı takipte

CK Boğaziçi Elektrik’in sunduğu Fırsatlar Dünyası, müşterileri tarafından da yakın takipte. Bugüne kadar 50’binin üzerinde CK Boğaziçi Elektrik müşterisi, Fırsatlar Dünyası platformunu izlemeye aldı. Şu anda web sitesi üzerinden sunulan fırsat kodları yakın bir zamanda SMS aracılığı ile de gönderilmeye başlayacak. Yine çok yakın bir gelecekte Müşteri Hizmet Merkezleri (MÜHİM) ve Müşteri İşlem Merkezleri’ndeki (MİM) dijital ekranlardan da Fırsatlar Dünyası kampanyaları takip edilebilecek.

 

‘Fırsatlar Dünyası’nda yer alan Arzum, Hotels.com, Happy, Çiçek Bahçesi, Progo, Triomobil, Hometech, Cepte Tamir, Kriweb, Berq.net, Carmen, Dry İstanbul, Speedy, İstanbul Lisans Merkezi markaları, CK Boğaziçi Elektrik müşterilerine yüzde 50’ye varan oranlarda indirimlerin yanı sıra özel fiyat ve paketlerle ayrıcalıklı hizmetler sunuyor.