Aydem Perakende, Turkey Customer Experience Awards 2021’de 3 ödül aldı

Aydem Perakende, uluslararası arenada müşteri deneyimi yarışmaları düzenleyen Awards International’ın, Türkiye’de düzenlediği CX Turkey Customer Experience Awards 2021’de 3 ödül aldı. Şirketten yapılan açıklamaya göre, Aydem Perakende, profesyonellerin oluşturduğu bir jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda “Covid-19 Krizi Sırasında Çalışan Deneyimi” kategorisinde birincilik, “Müşteri Deneyimi Dönüşümü” kategorisinde ikincilik ve “En İyi Müşteri Deneyimi Stratejisi – İş […]

Aydem Perakende, Turkey Customer Experience Awards 2021’de 3 ödül aldı
Kubilay Aydeğer
  • Yayınlanma26 Haziran 2021 13:12

Aydem Perakende, uluslararası arenada müşteri deneyimi yarışmaları düzenleyen Awards International’ın, Türkiye’de düzenlediği CX Turkey Customer Experience Awards 2021’de 3 ödül aldı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Aydem Perakende, profesyonellerin oluşturduğu bir jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda “Covid-19 Krizi Sırasında Çalışan Deneyimi” kategorisinde birincilik, “Müşteri Deneyimi Dönüşümü” kategorisinde ikincilik ve “En İyi Müşteri Deneyimi Stratejisi – İş Hayatında +25 Yıl” kategorisinde üçüncülük ödüllerini almaya hak kazandı. 

Açıklamada görüşlerine yer verilen Aydem Perakende Genel Müdürü Çağdaş Demirağ, değişim ve dönüşüm süreçlerinde müşterilerine sundukları deneyimi artırarak iyileştirmenin ve kültürel değerleri güçlendirmenin her zaman öncelikleri ve odak noktaları olduğunu kaydetti.

Kurum olarak yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını başlar başlamaz önceliklerini müşterilerin ve çalışma arkadaşlarının sağlığı olarak belirlediklerini ifade eden Demirağ, “Bu doğrultuda attığımız adımların karşılığında ‘Covid-19 Krizi Sırasında Çalışan Deneyimi’ kategorisinde birinciliğe layık görülmek bizi ayrıca mutlu etti. Müşteri deneyimini merkezimize alarak geliştirdiğimiz, çalışanlarımızın da benimseyerek ve inanarak sahiplendiği yenilikçi politikalarımızla birlikte başardık. Birbirine güvenen, bağ kuran, daima iletişimi ön planda tutan değerli çalışma arkadaşlarımla güçlü bir takım oluşturduk. Bu başarıyı, değişim ve dönüşüm yolculuğumuzda, yenilikleri kucaklayarak müşteri deneyimimizi perçinleyen, özveriyle emek vererek çalışan çalışma arkadaşlarıma armağan ediyorum.” değerlendirmesinde bulundu.​​​​​​​