Türkiye Enerji Zirvesi

Ahlatcı Holding, Çorum Futbol Kulübü’nün isim sponsoru oldu

Ahlatcı Holding, Çorum Futbol Kulübü’nün isim sponsoru oldu

Ahlatcı Holding, sporu ve sağlıklı yaşamı destekleme amacıyla Çorum Futbol Kulübü’nün isim sponsoru olduğunu açıkladı.

Ahlatcı Holding, Çorum Futbol Kulübü’nün isim sponsoru olduğunu duyurdu.

Trendyol 1. Lig 2023-2024 sezonunda mücadele edecek olan Çorum Futbol Kulübü’nü önceki senelerde de destekleyen Ahlatcı Holding, 2023 – 2024 sezonunda kulübün isim sponsoru oldu. Ahlatcı Holding tarafından yapılan açıklamada, iş birliğiyle Türkiye futbolundaki genç yeteneklerin ortaya çıkarılması, Anadolu futbol kulüplerinin desteklenerek Avrupa Liglerinde Türkiye’yi temsil etmelerine katı sağlamanın hedeflendiği ifade edildi.

Ankara’da yapılan imza törenine Ahlatcı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Emin Ahlatcı, Çorum Futbol Kulübü Onursal Başkanı ve Milli Savunma Eski Bakan Yardımcısı Muhsin Dere ile Çorum Futbol Kulübü Başkanı Oğuzhan Yalçın katıldı.

İmza töreni sonrasında Ahlatcı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı basına yaptığı açıklamada “Ahlatcı Holding olarak inanıyoruz ki her alanda bilime, bilgiye, zekaya ve yenilikçi teknolojinin olanaklarına inanan gençlerin yetiştirilmesine destek olmak hepimizin en öncelikli görevleri arasındadır. Bunun için toplumun her alanında hizmet edecek sağlıklı dinamik, sosyal ve dünya standartlarında bir gençlik yetiştirmeliyiz. Artık dijital dönüşümün, teknolojinin yanında spor alanında da yatırım yapanların kazanacağı bir dünyada yaşıyor ve yarışıyoruz. Hem gençlerin parlak zihinlerinden hem de sportif yeteneklerinden faydalanarak yeni Türkiye’yi tanımlamak ve küresel rekabette ülkemizin elini güçlü kılmak zorundayız. Tüm bu duygu ve düşüncelerle doğduğumuz, doyduğumuz topraklara olan sevdamızın sarsılmaz bir göstergesi olarak her fırsatta yapmış olduğumuz yatırım ve katkı zincirinin yeni bir halkasına Çorum Futbol Kulübümüze isim sponsorluğunu ekledik. Türk sporuna ve sporcusuna olan inancımız tamdır. İnanıyoruz ki Kulübümüz gelecek sezonda Türkiye Süper Liginde mücadele edecek Anadolu takımları arasındaki hak ettiği yeri alacaktır. Bizde buna vesile olmaktan katkı koymaktan büyük mutluluk ve onur duyacağız. Türk sporuna, Çorum Futbol Kulübümüze, taraftarlarımıza ve Çorumumuza hayırlı olsun.” dedi.