İzmir Doğal Gaz, Çiğli’ye abone merkezi açtı

İzmir Doğal Gaz, İzmirlilere daha iyi hizmet verebilmek için şube ağını genişletiyor.

İzmir’in doğal gaz dağıtım ve işletmesini üstlenen İzmir Doğal Gaz, abone merkezleri sayısını artırıyor. Müşteri potansiyeli ve taleplerini göz önüne alan İzmir Doğal Gaz, Çiğli’de yeni bir abone merkezi açtığını açıkladı. Doğal gazla ilgili her türlü işlemin yapılacağı merkez, cumartesi günleri de dahil olmak üzere tüm İzmirlilere hizmet verecek.    

Abone sayısı 906 bine ulaşan İzmir Doğal Gaz, hizmet kalitesini arttırmak amacıyla 14 ayrı bölgede bulunan abone merkezlerine Çiğli’yi de ekleyerek şube sayısını 15’e çıkardı. İzmir Doğal Gaz’dan yapılan açıklamada, belirlenen ihtiyaçlara göre başka bölgelerde de yeni abone merkezlerinin açılabileceği belirtildi.

TÜM İZMİR’E HİZMET VERECEK

İzmir Doğal Gaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, doğal gazı İzmirlilerle buluşturma çalışmalarının aralıksız olarak devam ettiğini belirterek, “Çiğli, abone merkezi açılması için uzun süredir yoğun talep aldığımız bir ilçemizdi. Sayısı her geçen gün artan abonelerimize yerinde ve hızlı hizmet verebilmek için abone merkezimizi açtık. Bu merkezimiz başta Çiğli olmak üzere bölge ayrımı yapmaksızın bütün İzmir’e cevap verecek” dedi.

ABONE MERKEZİ CUMARTESİ GÜNLERİ DE AÇIK OLACAK

Ataşehir Mahallesi Anadolu Caddesi No:855/A adresinde bulunan abone merkezi hafta içi 08.30 – 18.30, cumartesi günleri ise 09.30 – 17.00 saatleri arasında hizmet verecek. Merkezde; abonelik işlemleri, tüketim faturası ve taksit ödemeleri, gaz açma ve kapama işlemleri zaman kaybetmeden, hızlı bir şekilde yapılacak.