LUKOIL’de müşteri memnuniyeti ‘Gizli Müşteri Programı’ ile perçinleniyor

LUKOIL, koşulsuz müşteri memnuniyetinin sağlanması amacıyla ‘Gizli Müşteri Programını’ 2021 yılı itibariyle devreye aldı. 

LUKOIL, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini öncelikle sağlık, emniyet, güvenlik ve çevre duyarlılığına uygun bir şekilde; hızlı, eksiksiz ve tam zamanında karşılayarak koşulsuz müşteri memnuniyetinin sağlanması amacıyla Gizli Müşteri Programını 2021 yılı itibariyle devreye aldı. 

Perakende sektöründe müşterilere sunulan ürün ve hizmetlerde, müşteri memnuniyetini kalıcı kılmak için, tüm çalışanların bu hizmet sürecine dahil olması sağlanarak etkin ve koşulsuz müşteri memnuniyetini üst düzeyde ve sürekli kılmanın önemine istinaden başlatılan bu program için kapsam dahilindeki istasyonlara Şubat ayı itibariyle düzenli ziyaretler gerçekleştiriliyor.

Bu programın amacının, tüm istasyonlarda en iyi müşteri deneyimini sağlayarak, mutlu müşteriler oluşturmak ve yüzde 100 müşteri memnuniyeti gerçekleştirmek olduğunu belirten LUKOIL, karşılamadan uğurlamaya kadar 70’den fazla detay hizmet adımının, bu program ile incelenerek raporlanmakta olduğunun altını çiziyor.

‘LUKOIL BAYRAĞINI İZMİR’DE EN GÜZEL ŞEKİLDE TEMSİL ETMENİN GURURU İÇİNDEYİZ’

Periyodik olarak istasyon ziyaretlerinin gerçekleştirileceği Gizli Müşteri programı için ilk etap tamamlandı. En yüksek puanı alan LUKOIL bayileri de, müşteri memnuniyetine ve SEÇ kurallarına gösterdikleri özen ve verdikleri öneme istinaden teşekkür belgeleri LUKOIL Satış ekibi tarafından takdim edildi.

İlk dönem birincisi BATINAK Transit Taşımacılık Petrol ve Turizm Tic. Ltd. Şti  / İzmir oldu. BATINAK Transit Taşımacılık Petrol ve Turizm yetkilileri, konuyla ilgili olarak görüşlerini şu şekilde ifade etti:

“Akaryakıt sektöründe 1950 yıllarından gelen eski tecrübenin 3.kuşağı seçilmiş kardeşler, 1993 yılında kurumsallaşarak BATINAK şirketi olarak, İzmir merkezde Konak ( Halkapınar ) ve Kemalpaşa ilçelerinde LUKOİL markası ile hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti anlayışını ön planda tutarak sektöründe farklılık yaratarak örnek olmuştur.

Şirketimiz, LUKOIL’in Müşteri Memnuniyeti ve Hizmet Kalitesini denetlediği “Gizli Müşteri” programına  personellerimizin her zamankinden daha özverili ve disiplinli çalışma performansı sayesinde LUKOIL tarafından Türkiye genelinde dönem birinciliği ödülüne layık görülmüştür. LUKOIL bayrağını İzmir’de en güzel şekilde temsil etmenin gururu ile bu anlayışı gelecek nesillere aktarmanın gayreti içindeyiz. Tüm ekip arkadaşlarımıza, LUKOIL ailesine ve bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.”