UNITI expo 2024'ten ne beklenmeli?

UNITI expo 2024’ten ne beklenmeli?

UNITI-Kraftstoff GmbH Yönetici Direktörü ve etkinlik organizatörü Elmar Kühn ile com-a-tec GmbH CEO’su ve UNITI expo katılımcı direktörü Ben Boroewitsch, bu yıl ki fuarla ilgili ayrıntıları ve iç yüzünü paylaşıyor.

UNITI expo fuarı önümüzdeki 14-16 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek olan fuar güçlü bir dönüş yapmaya hazırlanıyor. Dünyanın dört bir yanından katılımcılar ve ziyaretçiler bir kez daha Messe Stuttgart’ta bir araya gelmeye hazırlanırken, UNITI-Kraftstoff GmbH Yönetici Direktörü Elmar Kühn, com-a-tec GmbH CEO’su ve UNITI expo Katılımcı Direktörü Ben Boroewitsch ile birlikte fuarın bu yıl için neler sakladığını paylaşıyor.

Fuarlar ve etkinlikler yeniden günlük yaşamın bir parçası haline geldiğine göre, Stuttgart’ta buluşacak olan sektörün mevcut durumunu nasıl görüyorsunuz?

Elmar Kühn: Benim için sektörü bir araya getiren ve dernek üyelerine en son yenilikleri ve teknolojileri keşfetme fırsatı sunan bir etkinliğe sahip olmak çok önemliydi. UNITI expo 2022’de katılımcılar dört yıl aradan sonra tekrar bir araya gelmekten heyecan duydular ve iki yılda bir düzenlenen bu geleneği sürdürmek, bu coşkunun ivmesini arttırmak anlamına geliyor. UNITI expo 2024’te bir araya gelecek olan sektör, perakende petrol ve oto yıkama sektörlerinin değişen manzarasında gezinmek için yeni yollar oluşturan üst düzey karar vericilerle birlikte bir kez daha esnekliğini ve yenilik potansiyelini gösterecek. Sektörün geleceğini şekillendirecek gelişmelerin, işbirliklerinin ve tartışmaların canlı bir şekilde sergilenmesini bekliyoruz.

Önümüzdeki etkinlik aynı zamanda etkinliğin başlangıcından bu yana onuncu yıldönümü. İlk fuardan bu yana ne kadar değişti?

Elmar Kühn: UNITI fuarı yıllar içinde hem boyut hem de kapsam olarak önemli ölçüde büyüdü. Fuar alanımız kayda değer bir dönüşüme sahne oldu ve şirketler her fuarda en yeni teknolojileri ve çığır açan çözümleri sergileyerek sınırları sürekli olarak zorladı. Uluslararası etkisi ve konaklama paketleri de dahil olmak üzere seyahat düzenlemelerini kolaylaştırmaya yönelik çeşitli girişimler sayesinde etkinliğin küresel erişimi de genişledi. Dünyanın dört bir yanından gelen profesyoneller, sektör için küresel bir merkez olma rolünü yansıtan fuarda giderek daha fazla bir araya geliyor.

Ben Boroewitsch: İlk fuarımızdan bu yana katılımcıların ve işbirliği ortaklarının devam eden desteği, UNITI expo fuarının kalıcı katkısının ve mirasının da kanıtıdır. Dünya hızlı bir şekilde ilerliyor ve biz de her seferinde katılımcıların yeni iş fırsatlarından en iyi şekilde yararlanmaları için bir platform sağlayarak bu dönüşümü sürekli olarak destekliyoruz. Etkinliğin trend belirleyici niteliği, benzersiz ağ oluşturma potansiyeli sayesinde yıllar boyunca benzersiz işbirliklerini teşvik etti.
Bu yıl ki UNITI expo fuarının ana konuları ve temaları neler olacak?

Ben Boroewitsch: Teknoloji, sektörlerimizin sürekli gelişimi için kilit bir itici güçtür. Fuar alanının %90’ından fazlası şimdiden rezerve edilmiş olup, UNITI expo fuarının salonlarında çok çeşitli son teknoloji ekipmanlar sergilenecektir. Bunlar, servis istasyonu, market ve oto yıkama sektörlerinde manzarayı yeniden şekillendiren en son trendleri sergileyecek. Öncü akıllı çözümler, yeni mobilite trendleri, çok enerjili/çok amaçlı merkezlerin yükselişi ve çok daha fazlası hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için yenilik ve çeşitlilik garanti edilmektedir.

Elmar Kühn: Ana hedefimiz bu devrimin merkez üssü olmaya devam etmektir. Yeni Future Mobility Lounge’un tanıtımı bu hedefe yönelik önemli bir adımdır ve alternatif yakıtlara ve mobilitenin geleceğine yönelik mevcut değişimin ele alınmasında kilit bir rol oynayacak genişletilmiş bir alan sağlamaktadır. Eğitim oturumları ve sunumlar da, tanınmış uluslararası profesyonellerden ve ileri görüşlü kişilerden değerli bilgiler sağlayarak eğrinin önünde kalmanın ayrılmaz bir parçasıdır. Bu panellerde müşteri davranışlarını etkilemeye ve dünya çapında iş stratejilerini şekillendirmeye aday yeni trendler ve inovasyonlar ele alınacaktır.

Ziyaretçileri ve katılımcıları bu yıl ki UNITI expo fuarında neler bekliyor?

Elmar Kühn: Katılımcılar, önde gelen, son teknoloji ürünü bir fuar merkezi olan Messe Stuttgart’ın salonlarını dolduran önde gelen profesyonellerle birlikte ağ kurma fırsatları, ilham verici paneller ve heyecan verici tartışmalarla dolu üç gün bekleyebilirler. Tarihsel geçmişimize dayanarak, bugünün uzmanlarının yarının endüstrisini şekillendirmek için bir araya geldiği UNITI expo fuarında bir başka unutulmaz deneyim sunmaya kararlıyız.

Ben Boroewitsch: Yetenek ve fırsatları buluşturmak UNITI expo’nun en iyi yaptığı şey. Bir sonraki fuarımızda, en iyi uluslararası karar vericilerle tanışmak için benzersiz bir platform ve eşsiz iş bilgileri bekliyoruz. Salonlarımızdan herhangi birindeki en küçük bir değişim bile bir sonraki sektör lideri işbirliğini ortaya çıkarabilir ve işletmeleri yeni zirvelere taşıyabilir.

UNITI expo fuarına katılmak isteyenler için hala bir fırsat var mı?

Ben Boroewitsch: Katılımcılar rezervasyon sürecinde yardım almak için uniti-expo@com-a-tec.de adresinden ekibimizle iletişime geçebilirler. Daha önce de belirtildiği gibi, mevcut alanın %90’ından fazlası şimdiden rezerve edildi, bu nedenle perakende petrol ve araba yıkama endüstrileri için bu yılın önde gelen Avrupa ticaret fuarının bir parçası olup olmayacağınızı belirlemek için şimdi son şansınız. Sektörün geleceğinin bir parçası olmanız için size mümkün olan her şekilde yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Elmar Kühn: UNITI expo 2024’ün bir parçası olmak isteyen herkes hala bu deneyime katılabilir. Ziyaretçi olarak katılmak isteyen profesyoneller resmi web sitesinden ücretsiz kayıt yaptırabilir ve unutulmaz bir konaklama sağlamak için ortağımız Stuttgart Marketing aracılığıyla konaklamalarını güvence altına alabilirler. Ziyaretçilerimize en iyi deneyimi sunarak, parçası olduğumuz her sektöre katkıda bulunduğumuzdan ve onları güçlendirdiğimizden eminiz. Hepinizle birkaç ay içinde görüşmek dileğiyle.