TotalEnergies, uzman servis ağını Özçete Otomotiv ile güçlendiriyor

TotalEnergies, tüm Türkiye’ye yayılan geniş TotalEnergies Quartz Auto Service uzman servis ağının kalite ve hizmet standardını, yedek parça sektörünün lider şirketlerinden Özçete Otomotiv ile iş birliği yaparak üst noktaya taşıyor.

TotalEnergies, uzman servis ağını Özçete Otomotiv ile güçlendiriyor
SONER OKUR
  • Yayınlanma11 Temmuz 2024 15:38

Türkiye’de 30 yılı aşkın süredir madeni yağ sektöründe faaliyet gösteren TotalEnergies, araç bakım ve servis noktalarını daha da güçlendirmek amacıyla yedek parça sektöründe lider firmalardan Özçete Otomotiv ile önemli bir iş birliğine imza atıyor.

Anlaşma kapsamında Özçete Otomotiv’in sunduğu 200’den fazla uluslararası marka ve iş ortağının ürünleri, TotalEnergies Quartz Auto Service uzman servis ağı noktalarında araç sahipleriyle buluşacak.

Özçete Otomotiv ile gücümüze güç katıyoruz

TotalEnergies, Quartz Auto Service (QAS) ve Rubia Truck Services (RTS) olmak üzere tüm Türkiye’de 200’den fazla noktada iş ortakları aracılığıyla servis ve bakım hizmeti sunuyor. Söz konusu iş birliği ile servis ağlarını daha da güçlendirdiklerini vurgulayan TotalEnergies Türkiye Pazarlama Genel Müdürü Emre Şanda, “Türkiye genelinde özenle seçilmiş uzman servislerimiz alanında uzman profesyonel çalışanlar ile hizmet vermeye uzun yıllardır devam ediyor. Müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı taahhüt eden TotalEnergies, Özçete Otomotiv ile yaptığı bu anlaşma ile yenilikçi ve lider servis ağı olma hedefini bir adım daha ileriye taşıyor” şeklinde konuştu.

Bu iş birliği kaliteli hizmet taahhüdümüzün bir yansıması

TotalEnergies’in Türkiye’nin önemli noktalarında ve birçok ülkede güçlü bir hizmet ağına sahip olduğunu belirten Şanda, “Özçete Otomotiv ile yaptığımız bu anlaşma da kaliteli hizmet taahhüdümüzün bir yansımasıdır. TotalEnergies olarak eğitimli ve nitelikli personel ve yüksek donanımlı ekipmanlar ile kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Bu anlamda 200’den fazla uluslararası marka ve iş ortaklarının ürünlerini, 130.000’den fazla referansla müşterileriyle buluşturan Özçete Otomotiv ile çalışma prensibi ve kalite güvencesi noktasında ortak bir vizyonda buluştuk. Anlaşma kapsamında servislerimiz kademeli primler ve iskonto avantajları ile birçok fırsattan yararlanabilecek. Dolayısıyla iş birliğimizi iş ortaklarımız açısından da çok değerli buluyorum” ifadelerini kullandı.