Shell&Turcas’tan 1,5 milyon TL’lik yakıt kampanyası

Shell&Turcas, normalleşme sürecinin başladığı şu günlerde toplamda 1,5 milyon TL değerindeki akaryakıt kampanyasını hayata geçirdi. Shell&Turcas, normalleşme sürecine alışmaya çalıştığımız şu günlerde toplamda 1,5 milyon TL değerinde hediye yakıt kampanyasını hayata geçirdi. Şirketten yapılan açıklamaya göre 1 Temmuz 2020-31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya ile her ay 2 bin 500 kişi, toplamda ise 15 […]

Shell&Turcas’tan 1,5 milyon TL’lik yakıt kampanyası
Tolgahan Küçük
  • Yayınlanma7 Temmuz 2020 13:40

Shell&Turcas, normalleşme sürecinin başladığı şu günlerde toplamda 1,5 milyon TL değerindeki akaryakıt kampanyasını hayata geçirdi.

Shell&Turcas, normalleşme sürecine alışmaya çalıştığımız şu günlerde toplamda 1,5 milyon TL değerinde hediye yakıt kampanyasını hayata geçirdi. Şirketten yapılan açıklamaya göre 1 Temmuz 2020-31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya ile her ay 2 bin 500 kişi, toplamda ise 15 bin 100 TL değerinde Shell Club Smart puan kazanabilecek. Tek seferde 60 TL ve katlarında akaryakıt ya da oto gaz alımlarında kampanyaya katılma hakkı kazanılabilecek.

“DAHA SAĞLIKLI BİR YOLCULUĞA”

Shell&Turcas, misafirlerinin yeni normal dönemde yalnızca hediye yakıt kampanyasıyla değil istasyonlarda aldığı önlemlerle de yalnız bırakmıyor. Misafirlerinin, zamanlarını verimli kullanmalarına yardımcı olup hayatlarını kolaylaştırmak ve yolculuklarını daha iyi hale amacıyla çalışmalarını sürdüren Shell&Turcas’ın, ULV cihazlarla dezenfekte edilen istasyonlarında, alışverişten akaryakıta tüm ihtiyaçlara temassız ve hijyenik çözümler sunduğu da belirtildi.

Açıklamaya göre her istasyonda bulunan ve yalnızca temizlikten sorumlu olan personeller hem istasyonun hem de tuvaletlerin temizliğinin 7/24 güncel kalmasını sağlıyor. Sosyal mesafenin sağlanması için gerekli işaretlendirmeler yapılan istasyonlar periyodik olarak dezenfekte ediliyor. Market bölümünde ise, misafirlerin isteğine göre el dezenfektanları, anti bakteriyel kolonyalı mendiller ve kolonya çeşitleri sunuluyor. Akaryakıt ünitelerinde çalışan personellerin maske ve siperlik takma zorunluluğunun yanı sıra belli istasyonlarda dileyen misafirler araçlarını ozon teknolojisiyle dezenfekte edebiliyor.