Shell’in 200. çocuk tuvaleti misafirlerin hizmetinde

  Shell’e Hoş Geldiniz müşteri deneyimi programı kapsamında tasarlanan ve sektörde bir ilk olan çocuk tuvaletlerinin sayısı, Shell & Turcas bayilerinin ilgisiyle hızla artıyor. Shell & Turcas’ın 200’üncü çocuk tuvaleti, İstanbul Ispartakule İstasyonu’nda hizmete girdi.   Shell & Turcas, istasyonlarını ziyaret eden misafirlerinin perakende deneyimini geliştirmek amacıyla uygulamaya koyduğu Shell’e Hoş Geldiniz programı kapsamında, ürün […]

Shell’in 200. çocuk tuvaleti misafirlerin hizmetinde
Servet Uzun
  • Yayınlanma14 Haziran 2017 08:17

 

Shell’e Hoş Geldiniz müşteri deneyimi programı kapsamında tasarlanan ve sektörde bir ilk olan çocuk tuvaletlerinin sayısı, Shell & Turcas bayilerinin ilgisiyle hızla artıyor. Shell & Turcas’ın 200’üncü çocuk tuvaleti, İstanbul Ispartakule İstasyonu’nda hizmete girdi.

 

Shell & Turcas, istasyonlarını ziyaret eden misafirlerinin perakende deneyimini geliştirmek amacıyla uygulamaya koyduğu Shell’e Hoş Geldiniz programı kapsamında, ürün ve hizmetlerini çeşitlendirmeye devam ediyor.

 

TÜRKİYE’NİN 47 İLİNE YAYILDI

 

Türkiye’deki 1000’i aşkın istasyonunda, günde yaklaşık 1 milyondan fazla kişiye ürün ve hizmetler sunan Shell & Turcas, sektöründe bir ilk olan çocuk tuvaletlerinin sayısını hızla artırıyor. 2014 yılında İstanbul Ihlamur’daki Shell istasyonunda hizmete giren ilk çocuk tuvaletinin ardından bayilerden büyük ilgi gören proje, Türkiye’nin 47 iline yayıldı.

 

YILSONUNA KADAR ÇOCUK TUVALETİ SAYISINI 250’YE ÇIKARMAYI HEDEFLİYOR

 

200’üncü çocuk tuvaleti, İstanbul Ispartakule’deki Shell istasyonu’nda 10 Mart’ta düzenlenen açılış etkinliğiyle hizmete girdi. Shell & Turcas, yılsonuna kadar çocuk tuvaleti bulunan istasyon sayısını 250’ye çıkarmayı hedefliyor.

 

COŞKULU KUTLAMA

 

Shell & Turcas’ın 200’üncü çocuk tuvaleti, İstanbul Ispartakule’deki Shell istasyonu’nda 10 Mart’ta düzenlenen açılış etkinliğiyle hizmete girdi. Etkinliğe; Shell & Turcas CEO’su Felix Faber, Perakende Satışlar Genel Müdür Yardımcısı Burçin Toktamış, Yatırım Müdürü Semih Genç, Pazarlama Müdürü Seher Poyrazoğlu, Operasyon Müdürü Olcay Karaçelebi, İstanbul Bölge Müdürü Coşkun Dönge, Fiyatlandırma Müdürü Erol Şimşek, Marka ve İletişim Müdürü Melis Özdemir, Saha Müdürü Onur Özdamar, Shell & Turcas Ispartakule Bayisi Ali Çavuş ve Mehmet Çavuş katıldı. İstasyonu ziyaret eden tüm misafirlere yakıt alımına bağlı olmaksızın bu günün anısına özel hazırlanan ıslak mendiller ile ve ayrıca deli2go sandviç ve kahve ikramı yapıldı.

 

KEYİFLİ BİR PERAKENDE DENEYİMİ

 

Shell & Turcas CEO’su Felix Faber; “Güçlü bayi ağımızın da desteğini alarak sunduğumuz yenilikçi ürün ve hizmetler, istasyonlarımızı, sadece yakıt alışverişi yapılan lokasyonlar olmaktan çıkarıp yakıt dışındaki ihtiyaçların da karşılanabildiği keyifli bir perakende noktasına dönüştürüyor. 2017’ye iddialı başlamıştık. Planladığımız yenilikleri hayata geçirmeye bayilerimizin ilgisi ve desteği sayesinde hızla devam ediyoruz. Yaşadığımız heyecana ortak olan iş ortaklarımıza teşekkür ediyorum” dedi. Faber sözlerine şöyle devam etti:  “Sürekli olarak farklılaştırdığımız ürün ve hizmetlerimizle hayatı yollarda geçen sürücüleri, iş hayatında ve üniversite yaşamında koşturanları, anne babaları ve elbette minik misafirlerimizi yüzlerinde bir gülümsemeyle yolcu ediyoruz. Değişen tüketici beklentilerini karşılamak ve gelecekteki eğilimleri bugünden öngörmek bizim için çok önemli.”

 

 

PERAKENDE STRATEJİMİZİ TÜM BAYİLERİMİZ BENİMSEDİ

 

Shell & Turcas Perakende Satışlar Genel Müdür Yardımcısı Burçin Toktamış 200. çocuk tuvaletinin hizmete girmesiyle ilgili olarak, “İlkini 2014 yılında bir çalışanımızın önerisiyle açtığımız ve aynı yıl sayısını 30’a ulaştırdığımız ‘çocuk tuvaletleri’ projemizde, kısa süre içinde kat ettiğimiz mesafe bizi memnun ediyor. Özellikle bayilerimizin desteği ve ilgisi sayesinde çok kısa bir sürede çocuk tuvaletlerinin sayısını 200’e çıkarmamız, müşteri deneyimini geliştirmeye yönelik perakende stratejimizin tüm Shell ailesi tarafından ne kadar benimsendiğinin bir göstergesi” şeklinde konuştu.

 

“HİZMET KALİTEMİZİN ÇITASINI DAHA DA YÜKSELTTİK”

 

200’üncü çocuk tuvaletine ev sahipliği yapan Shell & Turcas Ispartakule İstasyonu Bayisi Ali Çavuş, “İstasyonlarımızı ziyaret eden misafirlerimize en iyi hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Onları yüzlerinde bir gülümsemeyle uğurlamak için Shell ailesi olarak omuz omuza veriyoruz. Shell’in başlattığı çocuk tuvaleti hizmetinin sektörde önemli bir adım olduğuna inanıyorum. İstasyonumuzda gerekli düzenlemeyi yapıp bu hizmeti misafirlerimize sunarak hizmet kalitemizin çıtasını daha da yükseltmiş olmaktan dolayı mutluyuz” dedi.

 

ÇOCUKLARA ÖZEL TASARIM

 

Çocuklara özel tasarıma sahip tuvaletler, şehir içindeki yoğun istasyonlar kadar, şehirlerarası güzergahlardaki ve turizm bölgelerindeki istasyonlarda da hizmete giriyor. Bir Shell çalışanının önerisi ile hayata geçen tuvaletlerde; özel lavabo, özel tuvalet sistemi ve çocukların çok seveceği çeşitli görseller bulunuyor. Ayrıca bazı istasyonlardaki çocuk tuvaletlerinde özel alt değiştirme üniteleri de yer alıyor.