Renault’un tercihi Castrol oldu

Castrol, Renault ile uzun süredir devam eden iş birliğini “Değerini Bilmek Tercih Meselesi” sloganıyla hazırladığı ve ünlü oyuncu Salih Bademci’nin rol aldığı reklam filmi ile duyurdu. Filmde; otomobiline değer veren Renault araç sahiplerinin araçları için doğrusunu seçtikleri, bu nedenle de Castrol madeni yağlarını tercih ettikleri anlatılıyor.  Castrol, Renault araç sahiplerinin araçlarına verdiği değeri Castrol motor […]

Renault’un tercihi Castrol oldu
Kubilay Aydeğer
  • Yayınlanma8 Şubat 2022 10:37

Castrol, Renault ile uzun süredir devam eden iş birliğini “Değerini Bilmek Tercih Meselesi” sloganıyla hazırladığı ve ünlü oyuncu Salih Bademci’nin rol aldığı reklam filmi ile duyurdu. Filmde; otomobiline değer veren Renault araç sahiplerinin araçları için doğrusunu seçtikleri, bu nedenle de Castrol madeni yağlarını tercih ettikleri anlatılıyor. 

Castrol, Renault araç sahiplerinin araçlarına verdiği değeri Castrol motor yağlarını seçerek gösterdiğini ortaya koyan bir reklam filmi hazırladı. 

Oyuncu Salih Bademci’nin rol aldığı “Değerini Bilmek Tercih Meselesi” sloganıyla hazırlanan Castrol reklam filminde; ‘sahip olduklarının değerini bilenlerin tercihlerini doğru yaptıkları’ mesajı veriliyor. Renault araç sahiplerinin de araçları için en iyisini yapmak istediklerini ve bu yüzden de Renault için özel üretilen Castrol madeni yağlarını seçtikleri anlatılıyor. 

Castrol Türkiye, Ukrayna ve Orta Asya Pazarlama Direktörü Nilay Tatlısöz, Renault ile küresel çapta yaptıkları iş birliğinin kendileri için çok önemli olduğunu ifade ederek, Renault araçları için özel olarak geliştirdikleri Castrol madeni yağlar sayesinde motorun uzun süre boyunca ilk günkü performansını koruduğunu belirtti.

Tatlısöz, “Renault sahipleri, araçlarının değerini çok iyi biliyor ve araçları için en iyisini yapmaya çalışıyor. Reklam filmimiz ile sahip oldukları için en doğru seçimi yapmaya çalışan herkese sesleniyoruz. Castrol olarak biz de sahip olduğumuz tüm iş birliklerimiz için doğru seçimi yaparak araçların en uzun süre en iyi performansı vermesini sağlıyoruz. Ayrıca reklam filmimizde birlikte çalışma şansına sahip olduğumuz Salih Bademci’ye de içtenliği ve samimiyetinden ötürü teşekkürlerimi sunmak isterim. “Yılın Oyuncusu” unvanını ne kadar hak ettiğini reklam filmimizin çekimleri sırasında gösterdiği performans ile bir kez daha görmüş olduk” dedi.

CASTROL İLE RANULT’UN İŞ BİRLİKLERİ DEVAM EDİYOR

Castrol ile Renault’un 2017 yılında Renault F1 takım sponsorluğuyla başlayan iş birliği 2020’de küresel çapta satış sonrası hizmetlerle devam etti. 2021’de Renault F1 takımının Alpine F1 olmasıyla birlikte Formula 1’de yer alan araçların motorlarının geliştirilmesi konusunda Castrol ve Renault arasındaki iş birliği de artarak devam ediyor. Burada elde edilen tecrübe ile binek ve ticari araçlara yönelik olarak çok daha iyi performans veren ürünler ve motorlar geliştiriliyor.

Reklam Künyesi: 

Reklamveren: Castrol 

Reklam Ajansı: KBA Works

Reklamveren Temsilcileri: Ayşen Mutuş, Nilay Tatlısöz 

Ajans Başkanı: Evren Bingöl

Yaratıcı Ekip: Burak Güleryüz, Onur Emer, Sercan Özdoğan, İbrahim Can, Onur Kenar

Müşteri İlişkileri: GamzeYağmur Taç Güleryüz, Gamze Akkoca 

Stratejik Planlama: KBAWorks 

Medya Şirketi: Mindshare

Yapım Şirketi: KBA Works

Yönetmen: Barış Kırımşelioğlu

Görüntü Yönetmeni: Emre Tanyıldız

Yapımcı: Yasin Üstün