Q PLUS Sakarya’daki ikinci istasyonunu hizmete açtı

 

Bayi ağını genişletmeye devam eden Q PLUS, Sakarya’daki ikinci bayisi ADA MRT Petrol’ü hizmete açtı. ADA MRT Petrol’ün sahibi Adnan Köroğlu; “Q Plus köklü ve çok tecrübeli bir firma. Bu nedenle kendileriyle çalışmaya karar verdik” diye konuştu.

 

Açtığı yeni istasyonlarla marka ağını ve ulaşılabilirliğini artırmayı hedefleyen Q PLUS istasyon açılışlarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda Q PLUS Sakarya Erenler’de hizmet verecek olan yeni istasyonu ADA MRT Petrol’ün açılışını gerçekleştirdi.

 

Kısa bir süre önce Q PLUS bayrağı altında hizmet vermeye başladıklarını ifade eden ADA MRT Petrol’ün sahibi Adnan Köroğlu; “Q Plus köklü ve çok tecrübeli bir firma. Bu nedenle kendileriyle çalışmaya karar verdik” dedi. 15 yıldır akaryakıt sektöründe faaliyet gösterdiklerini ifade eden Köroğlu; “Dinamik ve ciddi fiyat rekabetlerinin olduğu bir sektörde faaliyet gösteriyoruz. Bu nedenle rakiplerimizi çok iyi analiz ederek neredeyse her gün yeni aksiyonlar alıyoruz” diye konuştu.

 

“MUTLU MÜŞTERİLER OLUŞTURMAYA ÇALIŞIYORUZ “

 

Adnan Köroğlu; “Genel olarak istasyonumuzda otomobil, minibüs ve ağır vasıta araçlara hizmet veriyoruz. İstasyonumuzda akaryakıt ve LPG satışının yanında araç yıkama, madeni yağ ve market bölümleriyle de hizmet vermekteyiz” dedi. İşlerinin merkezinde müşterilerinin olduğunu belirten istasyon sahibi Köroğlu; “En önemli prensibimiz müşteri memnuniyeti. İstasyona gelen müşterileri güler yüzle karşılıyor ve hizmetlerimizden memnun kalmaları için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Marketimizin temizliğine önem veriyor ve her an aktif olmasına dikkat ediyoruz” diye konuştu.

 

“ÇALIŞANLARIMIZLA MUTLU BİR AİLE ORTAMI OLUŞTURMAYA ÇALIŞIYORUZ”

 

Ön saha personelinin deneyimli, pratik, güler yüzlü olmasına ve iş ahlakı çerçevesinde çalışmasına dikkat ettiklerini söyleyen Köroğlu, “İstasyonumuzda ön saha kadrosunu seçerken çeşitli sınavlara tabi tutuyoruz. Belli aralıklarda toplantılar yaparak ‘satışlarımızı nasıl arttırırız?’ sorusuna cevap arıyoruz. Personel prim uygulamamız ile hem çalışanlarımız hem de şirketimiz kazanıyor” açıklamasını yaptı.

 

“QPLUS BU TOPRAKLARIN MARKASI”

 

Q PLUS’ın yerli bir dağıtım firması olduğunu hatırlatan Adnan Köroğlu; “Kesintisiz akaryakıt temini sağlayan Q PLUS altyapı ve teknik hizmetleri eksiksiz ve hızlı bir şekilde sunmaya çalışıyor. Ticari ilişkilerinde şeffaf. Tüm anlaşmalarımızı karşılıklı bir şekilde açık, samimi ve güven içinde gerçekleştirebiliyoruz. Bunların dışında en önemlisi yazılı veya sözlü konuşulan her şeyi harfiyen uyguluyorlar. Bir sorun veya sıkıntımız olduğunda Q PLUS’ın yönetim kadrosuna kolayca ulaşabiliyoruz. Tüm Q PLUS ekibi çözüm odaklı çalışıyor. Eski ve köklü bir geçmişleri olduğu için tecrübelerini, genç ve aktif çalışanlara aktarıp işlerin daha hızlı ve aksamadan yürümesini sağlıyor. Q PLUS yerli ve milli değerleri önemsiyor, beklentilere karşılıksız kalmayıp, bayisinin büyüyüp gelişmesine öncülük ediyor. Q PLUS önemli hedefleri olan, yenilikçi, güvenilir ve esnaf dostu bir firma” diye konuştu.