PÜİS kritik sorunları masaya yatırdı

PÜİS Başkanlar Kurulu Toplantısı’nda sektörün başlıca sorunları ele alındı. PÜİS Başkanlar Kurulu Genel Merkez Yönetim Kurulu, Genel Merkez Denetleme Kurulu, Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyeleri, Şube Başkanları, Yüksek Konsey Üyeleri, Gençlik Kolları Üyeleri ve İl Temsilcilerinin katılımıyla geçtiğimiz gün gerçekleştirildi. Genel Başkan İmran Okumuş’un ve bazı Genel Merkez Yönetim ve Denetleme Kurulu Üyeleri ile bazı […]

PÜİS kritik sorunları masaya yatırdı
Tolgahan Küçük
  • Yayınlanma9 Ekim 2020 10:53

PÜİS Başkanlar Kurulu Toplantısı’nda sektörün başlıca sorunları ele alındı.

PÜİS Başkanlar Kurulu Genel Merkez Yönetim Kurulu, Genel Merkez Denetleme Kurulu, Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyeleri, Şube Başkanları, Yüksek Konsey Üyeleri, Gençlik Kolları Üyeleri ve İl Temsilcilerinin katılımıyla geçtiğimiz gün gerçekleştirildi.

Genel Başkan İmran Okumuş’un ve bazı Genel Merkez Yönetim ve Denetleme Kurulu Üyeleri ile bazı Yüksek Konsey ve Şube Başkanlarının fiziki olarak katıldığı toplantı, telekonferans yöntemiyle gerçekleştirildi.

PÜİS’ten yapılan açıklamaya göre, maliyetin altındaki satışlar başta olmak üzere Benzin ve Naftanın Depolanması ve Dağıtılmasından Kaynaklanan Uçucu Organik Bileşik Emisyonlarının Kontrolü Yönetmeliği, Sıfır Atık Yönetmeliği ile İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatlarına İlişkin Yönetmelik Değişikliğinin sektöre getireceği yüklerin ve mağduriyetlerin masaya yatırıldığı toplantıda, bu olumsuzlukların ortadan kaldırılması için PÜİS’in izleyeceği yol haritası belirlendi.