PÜİS Genel Başkanı Okumuş, Çalışma Bakanı Bilgin’e taleplerini iletti

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu tarafından ‘Beyaz Bayrak Ödül Töreni’ düzenlendi. TİSK’in düzenlediği ödül törenine Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Bilgin, TİSK Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Burak Akkol, TİSK Yönetim Kurulu Üyesi olan PÜİS Genel Başkanı İmran Okumuş da katıldı. Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu’nun (TİSK) düzenlediği “Beyaz Bayrak Ödül Töreni” Çalışma ve Sosyal […]

<strong>PÜİS Genel Başkanı Okumuş, Çalışma Bakanı Bilgin’e taleplerini iletti</strong><strong></strong>
Eylül Şahin
  • Yayınlanma3 Mayıs 2023 13:48

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu tarafından ‘Beyaz Bayrak Ödül Töreni’ düzenlendi. TİSK’in düzenlediği ödül törenine Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Bilgin, TİSK Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Burak Akkol, TİSK Yönetim Kurulu Üyesi olan PÜİS Genel Başkanı İmran Okumuş da katıldı.

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu’nun (TİSK) düzenlediği “Beyaz Bayrak Ödül Töreni” Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Bilgin’in katılımıyla 3 Mayıs Çarşamba günü İstanbul’da Divan Oteli’nde yapıldı.

TİSK Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Burak Akkol’un konuşmasıyla açılan törene, aynı zamanda TİSK Yönetim Kurulu Üyesi olan PÜİS Genel Başkanı İmran Okumuş da katıldı.

PÜİS Genel Başkanı Okumuş, tören sonrasında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Bilgin’e, bazı sektörlerde uygulanan iki vardiya uygulamasının akaryakıt istasyonları için de hayata geçirilmesini ve akaryakıt istasyonu çalışanlarına da bazı sektörlerde uygulandığı gibi yıpranma payı verilmesi taleplerini iletti.