Aytemiz, Ramazan’da düzenlediği iftar yemeklerinde bayileriyle buluştu

Aytemiz, Ramazan ayında farklı şehirlerde iftar yemeği düzenleyerek bayileriyle bir araya geldi. Aytemiz Genel Müdür Yardımcısı Yakup Yazar’ın ve Aytemiz üst düzey yöneticilerinin de katıldığı iftar yemeklerinde yakın dönemdeki gelişmeler değerlendirildi. Aytemiz, Ramazan ayı boyunca düzenlediği iftar yemeklerinde bayileriyle bir araya geldi. 27 Mart’ta Trabzon’da başlayan iftar yemekleri sırasıyla 28 Mart’ta Samsun’da, 3 Nisan’da Tekirdağ’da, […]

Aytemiz, Ramazan’da düzenlediği iftar yemeklerinde bayileriyle buluştu
Burak Karagöl
  • Yayınlanma3 Mayıs 2023 13:39
  • Güncelleme3 Mayıs 2023 13:40

Aytemiz, Ramazan ayında farklı şehirlerde iftar yemeği düzenleyerek bayileriyle bir araya geldi. Aytemiz Genel Müdür Yardımcısı Yakup Yazar’ın ve Aytemiz üst düzey yöneticilerinin de katıldığı iftar yemeklerinde yakın dönemdeki gelişmeler değerlendirildi.

Aytemiz, Ramazan ayı boyunca düzenlediği iftar yemeklerinde bayileriyle bir araya geldi. 27 Mart’ta Trabzon’da başlayan iftar yemekleri sırasıyla 28 Mart’ta Samsun’da, 3 Nisan’da Tekirdağ’da, 4 Nisan’da Kayseri’de gerçekleşti.İftarlara çevre illerdeki Aytemiz bayileri ve istasyon çalışanları katıldı.

İftar yemeklerine Aytemiz Genel Müdür Yardımcısı Yakup Yazar, Satış Direktörü Tolga Parmaksız, Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Gökay Türkkan, Teknik İşler Direktörü Mesut Bektaş, İnsan Kaynakları Direktörü Elçin Akçadağ ve Yatırım Direktörü İbrahim Nadiroğlu gibi bazı Aytemiz üst düzey yöneticileri de katıldı.

‘MÜŞTERİLER İÇİN PERSONELİNİZİN YAKLAŞIMI, HANGİ SEKTÖRDE OLURSANIZ OLUN ÖNEMLİDİR’

Aytemiz Satış Direktörü Tolga Parmaksız, müşterilerin beğenisini kazanan hizmetleri anlatarak bayilerin memnuniyetinin ne kadar önemli olduğunu vurguladı. Parmaksız şöyle devam etti: “Aytemiz olarak müşteri memnuniyetini sağlamak için bayilerimizin ve saha ekibimizin memnuniyetinin önemini çok iyi biliyoruz. Bu nedenle, bayilerimizin başarısı için ‘Sahanın Yıldızları’ programını hayata geçirdik. Programımız, istasyonlarda doğrudan müşterilerimizle iletişim kuran hizmet ekiplerimize daha fazla dokunarak daha iyi hizmet sunmamızı sağlıyor. Programın başarısı, portföyümüze yeni müşteriler kazandırmamıza yardımcı oluyor. Müşteriler için personelinizin yaklaşımı, hangi sektörde olursanız olun önemlidir. Bu nedenle, istasyonlardaki hizmet ekiplerimizle iletişimi sürekli sıcak tutmaya çalışıyoruz ve eğitim departmanımızı güçlendiriyoruz. Bu yaklaşımımız ve müşterilerimizin beğenisini kazanan ON 7/24 Market, Motorcu Dostu İstasyon ve Self Servis konseptlerimiz sayesinde; istasyonlarımız sadece bir akaryakıt noktası olmaktan öteye gidip bir perakende noktası haline geliyor.”

DEPREM BÖLGESİNE YARDIM ETMEK İÇİN TÜM KAYNAKLARIMIZI SEFERBER ETTİK

Aytemiz Genel Müdür Yardımcısı Yakup Yazar, iftar yemeklerinde yaptığı konuşmasında öncelikle Aytemiz’in ve bayilerinin deprem bölgesine yaptığı desteklerden bahsetti ve şöyle ekledi: “Öncelikle Kahramanmaraş ve 10 ilimizdeki depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet dilerim. Bu acı felaketten sonra, akaryakıt sektörü bir kez daha dayanışma örneği gösterdi. Biz de Aytemiz olarak deprem bölgesindeki 100’den fazla istasyonumuzla birlikte hemen harekete geçtik ve deprem bölgesine yardım etmek için tüm kaynaklarımızı seferber ettik. Bu anlamlı dayanışmaya katkıda bulunan tüm bayilerimize de teşekkür ederim.”