Türkiye Enerji Zirvesi

PÜİS’ten önemli duyuru

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası’ndan (PÜİS) yapılan açıklamada, PÜİS Genel Merkezine başvuran Tehlikeli Yük Güvenliği Derneği (TYGDER), PÜİS Üyelerine aşağıdaki şartlarla hizmet vermeyi teklif ettiği belirtildi. İlgilenen bayiler için söz teklif aşağıda yer almaktadır denildi.

Açıklamanın detayları şöyle:
“TEHLİKELİ YÜK GÜVENLİĞİ DERNEĞİ’NİN TEKLİFİ
Değerli PÜİS Üyeleri,
Bilindiği gibi Ulaştırma, Denizcilik ve Habercilik Bakanlığı’nın mevzuatı uyarınca Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı bulundurma veya hizmet alma zorunluluğu toptan satışı olan istasyonlar için başlamış, perakende satış yapan istasyonlar için ise 01.01.2018 tarihinden itibaren başlayacaktır.
Bu kapsamda, Derneğimize müracaat eden PÜİS üyelerini bölgelerine en yakın noktadaki Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Üyemiz ile buluşturmayı amaçlıyoruz.
Bir yıllık süre ile Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı hizmet bedeli için Derneğimiz iki ödeme seçeneği belirlemiştir:
1. Seçenek: Fatura karşılığı aylık 280 TL+KDV (%18) = 330.-TL
2. Seçenek: Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanının ayda 6 gün sigortalı olarak gösterilmesi halinde 280.-TL olarak tespit edilmiştir.
Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlarının vereceği hizmetler Derneğimiz tarafından standardize edilecek ve istasyonların hizmetten memnuniyetleri sürekli izlenecektir.
Hizmet verecek danışmanlar için saha eğitimleri derneğimizin organizasyonunda gerçekleştirilecektir.
Hayırlı olmasını temenni ederiz.”