Türkiye Enerji Zirvesi

OPET’in 1088’inci istasyonu açıldı

 OPET’in Türkiye genelindeki 1088, İstanbul’daki 134’üncü istasyonu İmes Petrol, düzenlenen açılış töreni ile hizmet vermeye başladı.

 

İmes Petrol Akaryakıt İstasyonu, 3 Mayıs Çarşamba günü düzenlenen törenle hizmete girdi. Ümraniye İmes Sanayi içinde hizmet vermeye başlayan İmes Petrol Akaryakıt İstasyonu’nun açılış törenine Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, OPET Yönetim Kurulu Kurucu Başkanı Fikret Öztürk, OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca, Aygaz Genel Müdürü Gökhan Tezel, İmes Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akar, Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Murat Önay ve istasyon sahibi Hasan Sevilir’in yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

 

‘MÜŞTERİMİZİ ÖN PLANDA TUTMAK TEMEL FELSEFEMİZ’

 

OPET Yönetim Kurulu Kurucu Başkanı Fikret Öztürk, OPET’in ‘Kusursuza Yolculuk’ hedefi doğrultusunda amaçlarının tüm müşterilerinin sunulan hizmet ve üründen memnun şekilde istasyondan ayrılması olduğunu vurgulayarak, bayi ağını yaygınlaştırıp üstün hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam edeceğini söyledi. Öztürk, “Tüm faaliyetlerimizde müşterimizi ön planda tutmak temel felsefemiz. İstasyonlarımızda güler yüzlü personelimiz, yüksek kaliteli ürünlerimiz ile müşterimize hizmet veriyor. OPET olarak yaptığımız sosyal sorumluluk projeleriyle, verdiğimiz hizmetle son 11 yıldır Türkiye’nin müşteri memnuniyetinde lider akaryakıt dağıtım şirketiyiz. Kazandığımızın önemli bir miktarını sosyal sorumluluk projelerine harcıyoruz. Böyle sanayi sitelerini gördüğüm zaman göğsüm kabarıyor. Biz de OPET olarak burada hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. OPET olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da müşteri memnuniyetimizi en üst seviyede tutmak, sektörümüzde tüketicinin ilk tercih ettiği ve marka olmayı sürdürmek için çalışacağız ” dedi.

‘SEVDİĞİMİZ İŞİ YAPIYORUZ’

İmes Petrol İşletmecisi Hasan Sevilir, törende yaptığı konuşmaya OPET ve İmes yöneticilerine teşekkürlerini sunarak başladı. Sevilir, “Biz OPET bayrağı ve çatısı altında sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaç edindik.
Sevdiğimiz işi yapıyoruz, yaptığımız işi seviyoruz. Bu nedenle kalitemizden hiçbir zaman ödün vermeden güler yüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün de bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza, iş ortaklarımıza bir kez daha tek tek teşekkür ederiz” dedi.

‘OPET TERCİH ETTİĞİM AKARYAKIT İSTASYONLARINDAN BİR TANESİ’

 

Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu; “Dudullu bölgesi ülkemize katma değer sağlayan farklı birçok sektörün bulunduğu çok önemli bir nokta. Bir tüketici olarak, karayolu ile yolculuk yaparken OPET, tercih ettiğim akaryakıt istasyonlarından bir tanesi. Ben akaryakıt istasyonlarında özellikle temizlik ve hijyene dikkat ediyorum. OPET, sosyal sorumluluk yaklaşımıyla sektörün bu konudaki en temiz markası… Bu doğrultuda OPET’e ve onun değerli temsilcilerine teşekkür ediyorum ve işletmemizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

‘OPET İMES’E ÖNEMLİ DEĞERLER KATACAK’

 

İmes Sanayi Sitesi Başkanı Kemal Akar; “İmes 13 bin çalışanı olan Türkiye’nin en eski sanayi sitelerinden bir tanesi. Biz bir organize sanayi bölgesinin içindeyiz. İmes ailesi büyük bir aile. OPET markasının İmes ailemize çok önemli değerler katacağına inanıyorum” dedi.

 

‘OPET’İN İMES’TE HİZMET VERMESİ ÖNEMLİ’

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Murat Önay; “Dudullu Organize Sanayi Bölgesi, Türkiye’nin en iyi organize bölgelerinden biri. Böyle bir OSB’ye yüzde yüz yerli bir firma olan OPET’in hizmet verecek olması bizim için çok değerli” dedi.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI HİZMET VERECEK

Ümraniye İmes Sanayi içinde hizmet vermeye başlayan, 2 LPG ve 4 akaryakıt olmak üzere 6 adadan oluşan İmes Petrol, OPET’in müşteri memnuniyeti odaklı “kusursuz hizmet” anlayışı ile tüketicileri ULTRA FORCE ve ECO FORCE ürünleriyle buluşturacak. İmes Petrol, 7 gün 24 saat açık olan OPET Fullmarket’in yanı sıra OPET’in Temiz Tuvalet Kampanyası kapsamındaki modern ve hijyenik tuvaletleri de istasyonda müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım kapsamında hizmet verecek.