OPET Ultramarket alışverişi yıl sonuna kadar kazandırıyor

OPET, yeni nesil market konsepti Ultramarket’lerde yıl sonuna kadar sürecek iki kampanyaya imza atıyor. Ultramarket’lerden alışveriş yapanlar, seçili kategori alışveriş tutarının yüzde 5’i kadar yakıt puan kazanırken, “Mavi Raf Ay’ın Fırsat Ürünleri” kampanyası ile her ay 50 TL ve üzeri alışverişlerde, o aya özel seçili ürünlerde yüzde 50’ye varan indirimler sunuluyor.  OPET, her türlü ihtiyacın karşılandığı […]

OPET Ultramarket alışverişi yıl sonuna kadar kazandırıyor
Kubilay Aydeğer
  • Yayınlanma18 Şubat 2021 13:01
  • Güncelleme19 Şubat 2021 09:14

OPET, yeni nesil market konsepti Ultramarket’lerde yıl sonuna kadar sürecek iki kampanyaya imza atıyor. Ultramarket’lerden alışveriş yapanlar, seçili kategori alışveriş tutarının yüzde 5’i kadar yakıt puan kazanırken, “Mavi Raf Ay’ın Fırsat Ürünleri” kampanyası ile her ay 50 TL ve üzeri alışverişlerde, o aya özel seçili ürünlerde yüzde 50’ye varan indirimler sunuluyor. 

OPET, her türlü ihtiyacın karşılandığı ve müşterileri için uğrak nokta haline getirmeyi hedeflediği Ultramarket’lerinde yıl boyunca devam edecek olan iki farklı kampanyaya imza atıyor. 2021 sonuna kadar anlaşmalı istasyonlarda devam edecek yakıt puan kampanyası kapsamında Ultramarket’lerde Opet Kart ya da herhangi paro özellikli kart veya cep telefonu ile yapılacak alışverişlerde, müşterilere seçili kategorilerden yaptığı alışverişlerinin toplam tutarının yüzde 5’i oranında yakıt puan hediye ediliyor. Kampanyadan Ultramarketler’de In bakery by Divan, Lipton (demlenmiş bardak çay), Dardanel, Toyzz Shop, Ttec, Automix, Rossmann, Can Yayınları, Uno marka kategorilerinde alışveriş yapan müşteriler yararlanabiliyor. Opet Kart ya da herhangi bir paro özellikli kart kullanan veya cep telefonu numarasını market görevlisine belirterek faydanılan kampanyadan kazanılan yakıt puanlar yıl sonuna kadar kullanılabilecek.  

Mavi rafta her ay farklı ürünlerde indirim

OPET, “Mavi Raf Ay’ın Fırsat Ürünleri” Kampanyası ile ise Ultramarketler’de Opet Kart/herhangi bir paro özellikli kart veya cep telefonu ile yapılacak 50 TL ve üzeri alışveriş tutarını geçen sigara ve taze kahve hariç tüm alışverişlerde, müşterilerine ayın ürünü kampanyası altında belirlenen ürünleri yüzde 50’ye varan indirimlerle sunuyor. Yıl sonuna kadar devam edecek kampanya kapsamında müşteriye her ay farklı ürünlere özel indirimler tanımlanacak. OPET, Utramarket konsepti çerçevesinde yıl sonuna kadar 20 farklı kampanya ile müşterilerine fayda sunmayı planlıyor.