OPET, Toyzz Shop ile iş birliği yaptı

OPET, oyuncak markası Toyzz Shop ile iş birliği yaptı. Toyzz Shop ürünleri Ultramarket projesine özel olarak geliştirilen “Toyzz Shop Yolda” konsepti ile Ultramarketlerde çocukları bekliyor. Ultramarket ile müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımlarına yepyeni bir boyut getirdiklerini dile getiren OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca yıl sonuna kadar 100’e yakın istasyonu birer perakende noktasına dönüştürmeyi planladıklarını belirterek “2019 […]

OPET, Toyzz Shop ile iş birliği yaptı
Servet Uzun
  • Yayınlanma28 Mayıs 2019 11:54
  • Güncelleme28 Mayıs 2019 11:55

OPET, oyuncak markası Toyzz Shop ile iş birliği yaptı. Toyzz Shop ürünleri Ultramarket projesine özel olarak geliştirilen “Toyzz Shop Yolda” konsepti ile Ultramarketlerde çocukları bekliyor.

Ultramarket ile müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımlarına yepyeni bir boyut getirdiklerini dile getiren OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca yıl sonuna kadar 100’e yakın istasyonu birer perakende noktasına dönüştürmeyi planladıklarını belirterek “2019 yılı içinde Antalya, Bursa, Manisa, Yalova, Adana, Mersin, Konya, Kayseri, Eskişehir, Kütahya, İzmit gibi Türkiye’nin her bölgesindeki istasyonlarımızda hızla bu değişimi gözlemleyeceğiz” dedi. OPET’in, yeni ürün ve hizmetleri; müşteri memnuniyeti konusunda kurduğu sistemler ve sosyal sorumluluk projeleri ile müşterilerinin 12 yıldan bu yana en çok tercih ettiği marka olmaya devam ettiğini dile getiren Ağca, “Akaryakıt istasyonlarımızda, araçların her türlü ihtiyacının yanı sıra müşterilerimize de alternatif hizmetler sunuyoruz. Ultramarket ile sunduğumuz ürünlerin kalitesini geliştirdik, ürün çeşitliliğini artırdık ve istasyonlarımızı müşterilerimiz için keyifli vakit geçirebilecekleri birer yaşam alanı haline getirmeyi hedefledik. Ürün ailemizi büyütmeye Türkiye’nin önde gelen markaları ile işbirlikleri yapmaya devam ediyoruz. Toyzz Shop ile işbirliği yaparak kaliteye olan bağlılığımızı bir kez daha vurguluyoruz” ifadelerini kullandı.

Toyzz Shop İş Geliştirme Direktörü Mehmet Şenol Bilican ise işbirliğine ilişkin şu bilgileri verdi: “Eğlencenin ve Oyuncağın Adresi Toyzz Shop olarak misyonumuz ‘Her zaman, her yerde, her koşulda oyuncağın ulaşılabilir olmasını sağlamak.’ Türkiye genelinde şehir içi, kara yolları, marina AVM’leri ve hava alanlarında yaygın mağaza ağımıza ek olarak OPET ile gerçekleştirdiğimiz ‘Toyzz Shop Yolda’ konsepti ile de misyonumuzla paralel bir iş gerçekleştirdik. ‘Toyzz Shop Yolda’ sayesinde 365 gün 7/24 kesintisiz olarak çocuklara ulaşabilecek ve oyuncak ile mutlu olan ve mutlu eden herkesin oyuncakçısı olarak vizyonumuzu gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Buna ek olarak, OPET Ultramarketlerin giderek daha da yaygınlaşma ile biz de yakın zamanda tüm Türkiye’de olmayı hedefliyoruz.”

WLPGA Bölgesel Zirvesi, 19-21 Haziran’da düzenlenecek