Türkiye Enerji Zirvesi

Lukoil İzmir’de bayi ağını genişletiyor

 Lukoil bayi ağını Göztepe taraftar kart kampanyası ile de yakından ilişkide olduğu İzmir Göztepe mevkiinde genişletmeye devam ediyor. Bu istasyon Göztepe’deki ilk lukoil istasyonu olma özelliği taşıyor.

Lukoil İzmir Göztepe’deki ilk istasyonunu Poligon Mahallesinde halkın beğenisine sundu. Açılışa Lukoil Türkiye CEO’su Arash Repac, Lukoil Genel Müdür Yardımcısı Ercan Aydemir, Göztepe Kulübü Başkan Vekili Talat Papatya, Göztepe Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Çekenoğlu Petrol’den Hakan Çeken ve İsmail Can Çeken katılım gösterdi.

Lukoil Genel Müdür Yardımcısı Ercan Aydemir açılışta yaptığı konuşmada “Burası Lukoil akaryakıt istasyonu olduğu kadar da aynı zamanda Göztepe’nin de kendi istasyonudur. Buradan alışveriş yapan Göztepeli taraftarlar hem kendileri kazanacaklar hem de takımlarına kazandıracaklar” diye konuştu.

İstasyon sahibi Çekenoğlu Petrol’den İsmail Can Çeken, Lukoil ailesinin bir parçası olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu ifade etti.

Göztepe Kulübü Başkan Vekili Talat Papatya ise bu istasyonun bir başlangıç olduğunu ve ilerde en az 10 istasyonun olmasını istediklerini dile getirdi.