LUKOIL akaryakıt sektörünün en iyi ikinci markası seçildi

Pazarlama dergisi “Marketing Türkiye” ve araştırma kuruluşu “Boomsonar” iş birliğinde bu yıl birincisi düzenlenen Social Media Awards Turkey Ödülleri düzenlenen törende sahiplerini buldu.

 

Marketing Türkiye ve Boomsonar iş birliğinde bu yıl birincisi düzenlenen Social Media Awards Turkey Ödülleri düzenlenen törende dağıtıldı. Yapılan araştırma sonucu LUKOIL akaryakıt sektörünün en iyi ikinci markası seçildi.

 

ÖDÜLLER İKİ ALANDA DAĞITILDI

 

Reklamverenler Derneği Başkanı Ahmet Pura başkanlığında, alanında uzman jüri üyelerinden oluşan 30 kişilik grup, her kategoride oy kullanarak ödül alacakları belirledi. Bu yıl ilk kez sosyal medya alanında ödül verildi ve LUKOIL Türkiye de sahnede yerini aldı. Doğan TV’nin sponsorluğunda düzenlenen ödül gecesinde her sektörden pek çok büyük firma katıldı. Sosyal Medya Ödülleri Social Brands Veri Analitiği ve Jüri Ödülleri alanında dağıtıldı.
SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri, tüm sektörlerden markaların yıl boyunca sosyal medya performanslarını tamamen tarafsız ve veriye dayalı olarak hazırlanan SocialBrands sosyal medya marka endeksi sonuçlarına göre değerlendiriyor.