Türkiye Petrolleri iki yeni istasyonu ile Ankara ve Kocaeli’de

Türkiye Petrolleri, İstanbul Bağdat Caddesi ve Ataşehir’den sonra şirket operasyonu olan iki yeni istasyonunu daha hizmete soktu. Ankara ve Kocaeli Körfez’de açılan bu iki istasyon ile birlikte, Türkiye Petrolleri tarafından hizmet sunan (DOCO) istasyon sayısı Türkiye genelinde 4’e çıktı. Yeni yılla birlikte yatırımlarına devam eden ve 2019 yılı itibariyle DOCO operasyonlarına ağırlık veren Türkiye Petrolleri; […]

Türkiye Petrolleri iki yeni istasyonu ile Ankara ve Kocaeli’de
Tolgahan Küçük
  • Yayınlanma17 Şubat 2020 13:11

Türkiye Petrolleri, İstanbul Bağdat Caddesi ve Ataşehir’den sonra şirket operasyonu olan iki yeni istasyonunu daha hizmete soktu. Ankara ve Kocaeli Körfez’de açılan bu iki istasyon ile birlikte, Türkiye Petrolleri tarafından hizmet sunan (DOCO) istasyon sayısı Türkiye genelinde 4’e çıktı.

Yeni yılla birlikte yatırımlarına devam eden ve 2019 yılı itibariyle DOCO operasyonlarına ağırlık veren Türkiye Petrolleri; İstanbul Ataşehir ve Bağdat Caddesi’nde açılan şirket operasyonu istasyonlarından sonra şimdi de Ankara ve Kocaeli Körfez’de Türkiye Petrolleri tarafından işletilen iki yeni istasyonunu daha hizmete açtı.

Ankara’da, 2’si TP Gaz olmak üzere 6, Kocaeli’nde ise 4 ada ile faaliyete başlayan istasyonlar diğer DOCO istasyonlarındaki müşteri deneyimleri dikkate alınarak tasarlandı. Ataşehir ve Bağdat Caddesi istasyonlarıyla birlikte hayata geçirilen “Keyifli bir mola :)” konseptli ve zengin içerikli yeni premium market, leziz kahveler sunan Coffeemania köşesi gibi yenilikler bu istasyonlarda da hizmete sunuldu.

ZENGİN MARKETİ İLE HİZMET VERECEK

Premium market ve tuvalet konseptine sahip olan Ankara istasyonu, elektrikli araçlar için iki ayrı şarj dolum noktasından oto yıkama alanlarına kadar pek çok hizmeti bünyesinde barındırıyor. Merkezi yaşam alanlarının bulunduğu oldukça geniş bir alanda konumlanan bu istasyon, 360 derece hizmet kapasitesi ile müşterilerini bekliyor.

İzmit girişinde D-100 Karayolu üzerinde bulunan Körfez istasyonu ise hem şehir sakinlerinin hem de uzun yolculuk öncesi sürücülerin mola durağı haline gelmeyi hedefliyor. İstasyon, oto yıkama alanları, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan zengin marketi ve temiz tuvaletleri ile hizmet vermeye hazır.

‘MÜŞTERİLERİMİZE KEYİFLİ BİR MOLA SUNMANIN PEŞİNDEYİZ’

Bu yıl DOCO’lardan yola çıkarak tüm istasyonların geliştirilmesini hedefleyen Türkiye Petrolleri Satış Direktörü Şakir Memikoğlu: “Ataşehir’de, DOCO modeliyle işlettiğimiz ilk istasyonumuzda her şeyin kusursuz olması için çok çalışmıştık. Çünkü o modelde elde ettiğimiz deneyimleri ve başarıları bayilerimizle de paylaşarak, müşterilerimiz için tüm ülke genelinde aynı yüksek standartta hizmet sunmayı hedeflemiştik ki, bu zaten DOCO operasyonlarımızın ana hedefidir. Bu hedef doğrultusunda, orada keşfettiklerimizi Ankara ve Körfez istasyonlarımızda da uyguladık” dedi.

Memikoğlu şöyle devam etti: “Belli aralıklarla mecburen uğranılan bir noktadaki deneyimi mümkün olduğunca keyifli hale getirmek, istasyonlarımızı müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği hizmet noktaları haline dönüştürmek asıl amacımız. Ankara ve Körfez istasyonlarımızı hayata geçirirken de bu amaç yönümüzü belirledi. Şimdi, her iki istasyonumuzla da müşterilerimize ‘Keyifli Bir Mola’ sunmaya hazırız.”

Türkiye Petrolleri’ne kadın eli değdi