Kadoil’den Ankara şehir merkezinde 14. istasyon

 Ankara’da Çankaya, Yeni Mahalle, Mamak, Kazan, Dışkapı semtlerinde yeni istasyonlarını sırasıyla hizmete sunan Kadoil verdiği hesaplı hizmet ve fiyatları ile Ankara tüketicisinin beğenisini topluyor.

Şehir merkezlerindeki bayi ağını genişletmeye devam eden Kadoil, Ankara’da 14. istasyonunu Mamak’ta faaliyete geçirdi. Zeypet Petrol’un 1 Nisan Cumartesi günü gerçekleştirdiği açılışa yoğun katılım oldu. Açılışa Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Şanser Kadooğlu, Kadoil Genel Müdürü Özdilek Coşkun ve Genel Müdür Yardımcısı Volkan Hüner ile bölge yöneticileri katıldı. Protokol katılımının da yüksek olduğu açılışta ayrıca Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut, Bala Belediye Başkanı Arif Kaplan, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, AKP Mamak İlçe Başkanı Mehmet Yiğiner ile Büyükşehir Belediyesi bürokratları, oda başkanları ve meclis üyeleri yer aldı.

‘ANKARA’DA 14. İSTASYONUMUZUN HAKLI GURURUNU YAŞIYORUZ’

Kadoil’den Ankara şehir merkezinde 14. istasyon

Kadoil Genel Müdürü Özdilek Coşkun Açılıştaki konuşmasında şunları kaydetti: “Bugün Türkiye genelinde yayılmış 400 istasyonumuz faaliyet göstermekte. Ankara’da 14. İstasyonumuzu açmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu büyük kalabalık ne kadar değerli bir iş ortağı seçtiğimizin en güzel göstergesidir. İstasyonumuzun başkentimize ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi.

‘ADINDAN EN ÇOK SÖZ ETTİREN ŞİRKET OLDUK’

Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Şanser Kadooğlu: “2006 yılında başladığımız akaryakıt dağıtım faaliyetlerinde her geçen gün pazar payımızı arttırarak, bayi ağımızı genişleterek sektörde adından en çok söz ettiren şirket olduk” diye konuştu.

Açılışa özel indirimlerin uygulandığı günde ev sahipliğini yapan Zeypet Petrol’ün sahibi Fatma Yarar yaptığı konuşmasında açılışa gösterilen ilgiden dolayı tüm katılımcılara ve Kadoil yönetimine teşekkür etti.

KADOİL BAYİ AĞINI GENİŞLETMEYE ANKARA’DAN DEVAM EDİYOR

Ülke genelinde yatırımlarına devam eden Kadoil; başta Ankara, İzmir, Adana, Mersin ve Gaziantep olmak üzere birçok lokasyonda kendini gösterdi.

Türkiye’nin başkenti Ankara’da da yatırımlarına ağırlık veren Kadoil, şehrin gözde noktalarında konumlanmak için önemli adımlar atıyor. Kentleşmenin yoğun olduğu, gelişmiş ve gelişmekte olan bölgelerde yatırımlarını arttıran şirket, tüketici sayısını gün geçtikçe arttırdıklarını açıkladı.