Türkiye Enerji Zirvesi

Gilbarco, Orpak’ı satın aldı

 Bu satın alma işlemiyle Gilbarco portföyünü genişletti.

 

Gilbarco Veeder-Root, Orpak Systems Limited’i satın almak için nihai anlaşmanın imzaları atıldı.

 

Merkezi İsrail’in Bnei Brak kentinde bulunan Orpak, petrol şirketleri ve ticari filolar için teknoloji çözümleri üretiyor.

 

Bu satın alma ile Gilbarco’nun piyasadaki varlığını genişletme ve Orpak’ın teknolojilerini istasyon ve filo yönetim sistemlerini artırma taahhüdünde bulunuldu.

 

Gilbarco Veeder-Root Başkanı Martin Gafinowitz, “Orpak gelecekteki büyümenin önemli bir parçası.
Orpak ekibi Gilbarco Veeder-Root ailesine değerli uzmanlık getiriyor, bu da teknolojideki ilerlemelerimizi hızlandırıyor.” dedi.

 

Gafinowitz şunları ekledi: “Orpak, Gilbarco Veeder-Root’un teknoloji lideri konumunu güçlendirmesine yardımcı olacak. Amacımıza ulaşmamıza yardımcı olması için Shay ve Orpak liderlik ekibi ile yakından çalışmak için sabırsızlanıyoruz. ”
Orpak Başkanı ve CEO’su Shay Bakfan, “Gilbarco yıllardır önemli bir Orpak ortağı oldu. Bu birleşme, Orpak için önemli bir adım ve Gilbarco Veeder-Root ile değerimizi arttırmak için mükemmel bir fırsat.” dedi.

 

Orpak, ‘Orpak’ adını koruyacak olan yeni bir birimde Gilbarco’nun bir parçası olacak. Birim İsrail’deki mevcut tesisinden ve dünyadaki iştiraklerden faaliyete devam edecek.