Enerji dünyası BP’nin iftar yemeğinde bir araya geldi

BP Türkiye Ankara’da düzenlediği iftar organizasyonuyla sektörü buluşturdu.   BP Türkiye tarafından Ankara’da düzenlenen “Geleneksel İftar Yemeği” enerji dünyasının mensuplarını bir araya getirdi. Düzenlenen organizasyona TANAP Genel Müdürü Saltuk Düzyol, BOTAŞ International Limited Genel Müdürü Dr. Erdoğan TOZAN, PETDER Genel Sekreteri Niyazi İlter ve BP Türkiye Ülke Başkanı Mick Stump başta olmak üzere sektör temsilcileri […]

Enerji dünyası BP’nin iftar yemeğinde bir araya geldi
Servet Uzun
  • Yayınlanma15 Haziran 2017 09:34
  • Güncelleme15 Haziran 2017 23:43

BP Türkiye Ankara’da düzenlediği iftar organizasyonuyla sektörü buluşturdu.

 

BP Türkiye tarafından Ankara’da düzenlenen “Geleneksel İftar Yemeği” enerji dünyasının mensuplarını bir araya getirdi. Düzenlenen organizasyona TANAP Genel Müdürü Saltuk Düzyol, BOTAŞ International Limited Genel Müdürü Dr. Erdoğan TOZAN, PETDER Genel Sekreteri Niyazi İlter ve BP Türkiye Ülke Başkanı Mick Stump başta olmak üzere sektör temsilcileri katıldı.

 

BP Türkiye Ankara’da düzenlediği iftar organizasyonuyla sektörü buluşturdu.

 

BP Türkiye Ülke Başkanı Mick Stump konuşmasının başında programa katılımlarından dolayı davetlilere teşekkür etti. Türkiye’nin önemli stratejik ortaklarından biri olduğunu belirten Stump; “Akaryakıt dağıtım, pazarlama, rafinaj alanındaki girişimler ile 105 yıldır Türkiye’de faaliyet göstermekteyiz. Birlikte çalıştığımız kamu kurum ve yöneticileri bize bu süreçte daima destek verdi. Bakü-Tiflis-Ceyhan Ham Petrol Boru Hattı (BTC) ve Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi (TANAP) gibi büyük ve stratejik yatırımlarda hissedarız. Bu destekle yatırımlarımızı sürdürmeye devam ettireceğiz” dedi.

 

Geç saatlere kadar devam eden iftar programında davetliler keyifli saatler geçirdi.