Çimko Çimento, Turpak ile yoluna devam ediyor

 Çimko Çimento Beton A.Ş 2017’nin ilk döneminde Gaziantep, Mersin ve Kilis’te faaliyete geçirdiği yeni tesislerinde Turpak’ı tercih etti.   Sanko Holding, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Holding şirketlerinden olan Çimko Çimento Beton A.Ş 2017’nin ilk döneminde Gaziantep, Mersin ve Kilis’teki tesislerini faaliyete geçirdi. Çimko Çimento Beton’un yeni tesislerine Turpak Powermat Pompa Otomasyonu ve Yeni Nesil […]

Çimko Çimento, Turpak ile yoluna devam ediyor
Servet Uzun
  • Yayınlanma16 Haziran 2017 10:58
  • Güncelleme16 Haziran 2017 10:59

 Çimko Çimento Beton A.Ş 2017’nin ilk döneminde Gaziantep, Mersin ve Kilis’te faaliyete geçirdiği yeni tesislerinde Turpak’ı tercih etti.

 

Sanko Holding, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Holding şirketlerinden olan Çimko Çimento Beton A.Ş 2017’nin ilk döneminde Gaziantep, Mersin ve Kilis’teki tesislerini faaliyete geçirdi. Çimko Çimento Beton’un yeni tesislerine Turpak Powermat Pompa Otomasyonu ve Yeni Nesil Kablosuz Taşıt Tanıma Sistemi montajları tamamlanarak teslim edildi.

 

YAKIT İKMALLERİ ANLIK OLARAK TAKİP EDİLEBİLİYOR

 

Transmikser, beton pompası, silobas ve iş makinalarından oluşan yaklaşık 400 araçlık filosunun yakıt ikmalleri anlık olarak merkezden takip edilmeye başlandı. Konuyla ilgili yapılan açıklamada; “Ergonomisi ile zorlu çevre koşullarına uygun, uzun ömürlü ve güvenli sisteme geçen Çimko Çimento, akaryakıt maliyetlerinin tamamını Turpak güvencesi ve kalitesi ile kontrol altına aldı” denildi.

 

 

Turpak Otomasyon çözümlerinde yatırım ve işletme maliyetlerini kablolu sisteme göre çok daha fazla düşüren Yeni Nesil Kablosuz Sistem NANO RFID Tabanca Antenlerini kullandı.