Aytemiz’den büyük kampanya

Aytemiz Kart sahipleri çekilişle otomobil kazanma şansı yakalıyor.

Akaryakıt markası Aytemiz, Aytemiz Kart kullanıcılarına özel yepyeni bir kampanyaya imza atıyor. Aytemiz’in 15 Nisan – 15 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyası kapsamında, Aytemiz Kart sahipleri büyük ödül olan 2017 model Suzuki Vitara 1.6 GL+ 4X2 MT başta olmak üzere birbirinden değerli pek çok ödülü kazanma fırsatı yakalayacak.

Anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından Aytemiz Kart alan ya da daha önce almış olduğu Aytemiz Kart’ını aktif hale getiren ve kart bilgilerini eksiksiz olarak dolduranlar yakıt alım koşulu olmaksızın 1 çekiliş hakkı kazanıyor.

YAKIT ALMA ŞARTI YOK

Aytemiz Kart sahipleri, Milli Piyango tarafından gerçekleştirilecek. Çekilişte otomobilin yanı sıra; 5 adet Suzuki Van Van motosiklet, 5 adet iPhone 7 cep telefonu ve 1.000 adet 20,00 TL değerinde yakıt puan ödüllerinden birini kazanma şansına erişecek. Yakıt alma şartının olmadığı bu çekilişe katılmak için anlaşmalı Aytemiz istasyonlarına gelerek Aytemiz Kart’a sahip olmak yeterli olacak.

Kampanyaya katılmak isteyenlerin kart ile birlikte verilecek formları eksiksiz doldurmaları ve ıslak imzalı olarak istasyona vermeleri; hali hazırda mevcut Aytemiz Kart sahiplerinin ise kartlarını aktif ettikten sonra www.aytemiz.com.tr veya Aytemiz mobil uygulamasına girip bilgilerini eksiksiz olarak doldurmaları veya güncellemeleri gerekiyor. Detaylı kampanya bilgilerine www.aytemiz.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.