CalibeX, Fildişi Sahili’nde

 Asis Otomasyon, halihazırda hizmet verdiği Afrika pazarında Global Services ile yaptığı anlaşma ile Fildişi Sahili Cumhuriyeti’nde de CalibeX hizmeti vermeye başladı.

 

Asis Otomasyon, yurt içinde sürdürdüğü çalışmalara yurtdışında da devam ediyor. Asis Otomasyon Afrika pazarında Global Services ile yaptığı anlaşma ile Fildişi Sahili Cumhuriyeti’nde de CalibeX hizmeti vermeye başladı.
Merkezi Abidjan’da olan Global Services firmasının Fildişi Sahili Cumhuriyeti’nde toplam 3 noktada şubesi bulunuyor. Fildişi Sahili Cumhuriyeti’nin geneline hizmet veren firma, petrol ekipmanları sektöründe ülkenin önde gelen firmalarından biri. 16-19 Nisan 2017 tarihleri arasında Asis Otomasyon Uluslararası Proje Müdürü Erhan Özdamar’dan eğitim alan Global Services firması çalışanları CalibeX ile ilk kalibrasyon hizmetini de Total istasyonunda gerçekleştirdiler.

20’DEN FAZLA ÜLKEDE SERVİS VE SATIŞ HİZMETİ SUNUYOR

Türkiye Akaryakıt sektöründe istasyon otomasyon sistemleri, mobil otomasyon sistemleri, taşıt tanıma sistemleri, teknolojik hizmetler alanlarında çalışmalarını sürdüren Asis’in sunduğu hizmetler dünya çapında da kullanılıyor. Asis, ABD, Avrupa, Ortadoğu, Körfez Ülkeleri, Afrika ve Türk Cumhuriyetleri olmak üzere 20’den fazla ülkede servis ve satış hizmeti sunuyor.