Türkiye Enerji Zirvesi

Tek depoyla 42 km’ye kadar daha fazla yol

 BP Ultimate Euro Diesel ile tek depoda 42 km’ye kadar daha fazla yol gidilebiliyor.

“EN İYİ BİLGİLERİ VE DENEYİMİ TÜRKİYE’DEKİ MÜŞTERİLERİMİZE DE SUNUYORUZ”

BP Türkiye Akaryakıt Ülke Müdürü Martin Thomsen, Türkiye’nin BP için en önemli pazarlar arasında yer aldığını ve 105 yıldır Türkiye’de faaliyet gösterdiklerini belirterek, şu açıklamalarda bulundu:“Büyüme odaklı stratejimiz doğrultusunda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Her geçen yıl istasyon sayımızı artıyor ve istikrarlı büyümemize devam ediyoruz. Müşterilerimizin sunduğumuz ürün, servis ve hizmetlerden memnun kalmalarına yönelik stratejimiz çerçevesinde uluslararası faaliyetlerimizden elde ettiğimiz en iyi bilgileri ve deneyimi Türkiye’deki müşterilerimize de sunuyoruz. BP Ultimate Euro Diesel ürünümüz de bu çerçevede son dönemde Türkiye’deki müşterilerimizin kaliteli ürün arayışlarına alternatif bir çözüm oldu.”

“TEK DEPODA 42 KM’YE KADAR DAHA FAZLA YOL”

BP Türkiye Akaryakıt Pazarlama Müdürü Dilek Ergenekon ise, BP Ultimate Euro Diesel’in, BP’nin tüm dünyada akaryakıt alanında ulaştığı en yüksek teknolojiden yararlanarak geliştirilmiş, bir ürün olduğunu belirterek şunları söyledi: “BP Ultimate Euro Diesel’in, katkısız yakıtlara göre temizleme gücü bağımsız bir kuruluş tarafından test edildi. Gelişmiş temizleme formülü düzenli kullanımda motoru zararlı tortulardan temizliyor ve böylece motorda biriken kirlerin motorun önemli parçalarında ve özellikle enjektörlerinde biriken zararlı tortuları temizleyip yeniden oluşmasını engellemeye yardımcı oluyor. Böylece BP Ultimate Euro Diesel ile tek depoda 42 km’ye kadar daha fazla yol gidilebiliyor.

 

BP Ultimate Euro Diesel’in iletişim çalışmaları da sürüyor. Bu çerçevede hazırlanan BP’nin yeni reklam filmi, başlatılan kampanya kapsamında 27 Nisan 2017 tarihi itibariyle yayına girdi. Filmde, BP Ultimate Euro Diesel’in motorun önemli parçalarını temizleme gücüne ve bir depoda 42 km’ye kadar daha fazla yol gidilebilmesi imkanına dikkat çekiliyor.